Один інгредієнт, який радять виключити із засобів для догляду за шкірою взимку

13

Люди з чутливою шкірою взимку переживають не найкращий час. Шкіра лущиться, пересихає, червоніє та погано реагує навіть на звичну косметику. Але виявилось, що один популярний інгредієнт може провокувати більшість проблем.

На шкіру взимку погано впливає безліч факторів: холодний вітер, мороз, повітря будинку, висушене опаленням, допомогти може косметика, але краще вибирати лосьйони та креми без ароматизаторів. Вони також можуть погано впливати на шкіру, пише Focus із посиланням на Refinery29.com.

У TikTok хештег #fragrancefreeskincare набрав 39,5 мільярдів переглядів і продовжує зростати, і всі, від скінфлюенсерів до дерматологів, підносять переваги відмови від ароматичних ароматів у засобах догляду за шкірою, коли погода змінюється.

На жаль, деякі з компонентів, які зазвичай використовуються в ароматах (і в кінцевому підсумку використовуються в засобах догляду за шкірою для маскування запаху певних інгредієнтів), роблять їх поширеними алергенами або подразниками, пояснює фахівець з розробки продуктів Шарлін Валледор.

Деякі з найбільш поширених ароматичних алергенів включають: корицю, ізоевгенол, лимонен та ліналоол.

Цей ароматний інгредієнт може бути дуже приємним, але для багатьох воно може порушити захисний бар’єр на шкірі, що призведе до почервоніння, чутливості та сухості шкіри.

Ушкодження захисного бар’єру шкіри може призвести до проникнення чужорідних та дратівливих речовин, спричинюючи додаткові проблеми, такі як інфекції.

Найнеприємніше в ароматах те, що оскільки бренди не зобов’язані вказувати інгредієнти, використані для створення самого аромату, зазвичай в інгредієнтах його просто позначають найменуванням “аромат” або “парфум”, і не завжди є можливість дізнатися, що саме приховується в засобі догляду і що може спровокувати проблеми. Однак це правило працює не всім. “У деяких людей немає проблем з ароматами”, – каже доктор-дерматолог Айріс Рубін.

Читайте також:  Іграшки – не лише для дітей. Що дарувати на Різдво та Новий рік?

Косметика в будь-якому випадку матиме запах. Важливо розуміти, що запах компонентів не є причиною чому варто відмовлятися від того чи іншого засобу. Йдеться саме про ароматизатора, який покликаний замаскувати поєднання запахів інгредієнтів і часто використовується, щоб та чи інша косметика догляду асоціювалася з якоюсь косметичною лінією. Саме таких засобів слід уникати, якщо ви відчуваєте, що шкіра після косметичних процедур здається стягнутою та сухою. Ймовірно, річ саме в ароматичній добавкі.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я