Нова сила ракетопланів — розповідаємо про інноваційну розробку

7
Нова сила ракетопланів

Поки одні вчені намагаються виявити на інших планетах Сонячної системи ознаки позаземного життя, інші — розробляють інноваційні ідеї. Однією з таких став винахід двигуна нового покоління ракетопланів. Однак девелопери не поспішають хвалитися новим винаходом, представляючи громадськості лише окремі думки про майбутнє космічної техніки.

Безпаливний двигун ветерана

На нещодавньому форумі з альтернативних рухових реакторів – ALTERNATIVE PROPULSION ENGINEERING CONFERENCE, ветеран Національного аерокосмічного відомства Сполучених Штатів, співзасновник стартапу Exodus Propulsion Technologies – Charles Buhler, оголосив про створення інноваційного ракетного двигуна — нова сила, яка буде встановлена на космічних кораблях без традиційного пального. Відвідувачі казино ВИП також здійснюють періодично відкриття у формі розробки персональної стратегії на ігрових автоматах. Цьому сприяє наявність безплатного — демонстраційного режиму, після спінів на якому, гості переходять на платну версію з подальшими виграшами.

Розробники інших концернів припускають, що інновацією стане іонний двигун. У разі підтвердження, модернізація змінить космонавтику, інші галузі.

Ветеран Чарльз Булер, який відслужив в аерокосмічному агентстві США, був фахівцем з електростатичної напруги. Співзасновник стартапу брав участь у розробці місій Шаттл, Хабл, міжнародних космічних комплексів. Поступивши на службу, Buhler приєднався до групи конструкторів безпаливних ракетних носіїв. Інновація ґрунтується на аспекті асиметрії електростатичного тиску. До початку нинішнього десятиліття вчені підійшли до створення тяги всього лише однієї стотисячної сили тяжіння до Землі. Однак останні випробування виробили тягу рівнозначну земному тяжінню.

За словами автора, перспективність ідеї полягає в такому:

  • нова сила видається фундаментальним значенням;
  • лише електричні поля можуть створити постійний вплив на космічний об’єкт і здійснити переміщення останнього;
  • витіснення маси не відбувається;
  • беручи до уваги закон про збереження енергії, можна проводити генерацію сили;
  • подібні дослідження на Землі стали першими;
  • наведений носій переміщатиме предмети протягом найближчих 1000 років до нового відкриття.
Читайте також:  Повне місячне затемнення можна буде побачити у вівторок

Подібні ідеї раніше просував концерн The IVO Quantum Drive. Підприємство розробило безпаливні ракетні прискорювачі EmDrive і Quantum Drive. Фахівці NASA обговорюватимуть відкриття не раніше проведених у реальних умовах космосу.

Нова сила ракетопланів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я