Німецький експорт у сусідні з Росією країни збільшився

9

Німецький експорт у сусідні з Росією країни збільшився

Німецький експорт у сусідні з Росією країни цього року активно зростає. Експорт до так званих країн СНД (Співдружність Незалежних Держав, за винятком Росії) у період з січня по жовтень зріс на 30,0 % у річному обчисленні і склав 7,3 мільярда євро, повідомило в середу Федеральне статистичне управління. Водночас експорт у Російську Федерацію впав на 39,1 відсотка до 7,6 мільярдів євро. Спостерігачі підозрюють, що багато товарів зрештою потрапляють до Росії через країни СНД, незважаючи на те, що Захід ввів санкції проти цієї країни через війну з Україною.

Більшість експорту німецьких товарів до країн СНД за перші десять місяців припала на Казахстан, збільшившись на 32,0 відсотка до 2,8 мільярда євро. Це дозволило Казахстану посісти 51 місце в рейтингу найважливіших країн-отримувачів (з січня по жовтень 2022 року: 55 місце). Експорт до Білорусі зріс на 40,8 відсотка до 1,5 мільярда євро, а до Узбекистану знизився на 4,2 відсотка до 846 мільйонів євро. Особливо виріс бізнес з Киргизстаном: експорт збільшився на 180,1 відсотка до 591 мільйона євро.

Основними статтями експорту до країн СНД були автомобілі та запчастини до них. Їхній обсяг збільшився на 65,0 відсотка до 2,1 мільярда євро. Іншими важливими експортними товарами були машини (+38,7 відсотка до 1,6 мільярда євро) та хімічні продукти (+20,9 відсотка до 640 мільйонів євро).

Джерело: www.ntv.de

Читайте також:  ЄС допоможе Україні без Угорщини, якщо це буде потрібно

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я