Німці скоро отримуватимуть профілактичні талони

8

Міністр охорони здоров’я Карл Лаутербах хоче зробити більше для запобігання захворюванням. За допомогою нової системи пацієнти частіше звертатимуться за профілактичною допомогою.

Німці скоро отримуватимуть профілактичні талони, адже профілактика захворювань відіграє високий пріоритет у системі охорони здоров’я Німеччини.

З цієї причини міністр охорони здоров’я Карл Лаутербах (СДПН) планує запровадити систему талонів для різних вікових груп. Метою є виявлення індивідуальних факторів ризику на ранній стадії.

Чому німці скоро отримуватимуть профілактичні талони

Лаутербах пояснив, що нова система має охоплювати дітей, молодь та людей віком 25, 35 та 50 років по всій країні. Йдеться про вимір важливих показників здоров’я, таких як артеріальний тиск та рівень цукру в крові.

Постраждалі отримають на це профілактичні талони. «Ви отримаєте щось на кшталт ваучера. Ми з цим розберемося через електронну карту пацієнта», — сказав міністр охорони здоров’я.

Громадяни можуть використати ваучер для перевірки показників крові. Якщо значення ненормальні, можна звернутися за допомогою до свого сімейного лікаря. Увага приділяється не лише дорослим. Ризик серцевих нападів слід визначати у дуже маленьких дітей.

Німці скоро отримуватимуть профілактичні талони. Фото: Tima Miroshnichenko/pexels.com

Крім того, МОЗ планує розширити пропозиції щодо допомоги курцям. Лаутербах наголосив, що лікарі мають отримувати винагороду за надання таких програм.

«Якщо лікарі отримуватимуть платню за пропозицію програм з відмови від куріння. Тоді це може стати чимось особливим. Тоді ми змусимо людей рухатися», – пояснив він. Щоправда, сумнівно, чи є для цього персонал. Тому що Карл Лаутербах попереджає раніше про брак лікарів у Німеччині.

Ці ініціативи є частиною ширшої стратегії, яку Лаутербах оголосив у жовтні минулого року. Мета полягає в тому, щоб виявляти та лікувати раніше невиявлений високий кров’яний тиск, високий рівень холестерину та інші фактори ризику серцевих нападів та інсультів.

Читайте також:  Майк Пенс зняв свою кандидатуру з виборів

Після детальних консультацій із представниками лікарів, медичних страхових компаній та аптек міністр охорони здоров’я оголосив відповідний законопроект.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я