Нетаньягу дистанціюється від висловлювань свого сина

26

Біньямін Нетаньяху, призначений прем’єр-міністром Ізраїлю, дистанціювався від словесних нападок свого сина на чиновників, відповідальних за судовий процес у справі про його корупцію. Яір Нетаньяху під час радіоінтерв’ю закликав судити чиновників прокуратури та поліції за державну зраду. «Я люблю свого сина Джаїра, який є незалежною людиною зі своїми власними поглядами», – написав Нетаньяху у Twitter. «Кожна людина має право висловлювати критику, але я не згоден з її висловлюваннями, опублікованими вчора».

Яїр Нетаньяху заявив у радіоінтерв’ю: «Тут відбувся політичний переворот із поганим наміром». Він сказав, що прокуратура та поліція знали, «що вони підставляють невинну людину, яка також є главою уряду, обраного ізраїльським народом». Тим самим вони «анулювали демократичні вибори».

“Покарання за зраду – це не тюремне ув’язнення”

“Це називається підривною діяльністю, це називається зрадою”, – продовжив Яїр Нетаньяху. «Будь-який може прочитати у зведенні законів, яке покарання передбачено за державну зраду, і це не тюремне ув’язнення». Ізраїльські ЗМІ інтерпретували це як натяк на страту за державну зраду.

Джаїр Нетаньяху не обіймає офіційної посади, але вважається впливовою довіреною особою свого батька. З 2020 року триває судовий процес у справі про корупцію проти Біньяміна Нетаньяху, в якому йому висунуто звинувачення в шахрайстві, зловживанні довірою та хабарництві. Нетаньягу завжди відкидав звинувачення і говорив про «полювання на відьом» проти нього.

Після перемоги на виборах 1 листопада 73-річному Нетаньягу вдалося сформувати праву релігійну коаліцію. Його уряд планує далекосяжні зміни у законодавстві та цілеспрямоване послаблення судової системи. На думку експертів, зміни також можуть призвести до скасування справи проти Нетаньяху.

Читайте також:  МЗС Польщі висунув ФРН список вимог щодо компенсацій

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я