Наскільки добре ти знаходиш спільну мову з оточуючими: візуальний тест

47
жінки

Оптичні ілюзії – дивовижне явище. Вони здатні змусити нас сумніватися в тому, що ми бачимо на власні очі, і перевернути наше сприйняття світу. Сьогодні пропоную тобі одну з таких ілюзій. І вона не надто проста, бо одночасно є і психологічним тестом, який покаже, чи вмієш ти спілкуватися з іншими людьми.

Оптична ілюзія-тест: чи вмієш ти спілкуватися

Поглянь на картинку. Не варто довго вдивлятися, просто кинь погляд і відразу ж відповідай на запитання про те, що ти побачив насамперед. Я, наприклад, побачила, що там зображені жіночі ноги. Стрункі гомілки, витончені лінії та елегантне взуття. Однак можна побачити на картинці й чоловічі ноги. Деякі користувачі одночасно помічають і той, і інший варіант. Так про що ж це говорить? Давай розбиратися.

тест

Ця оптична ілюзія чудово демонструє, яким мінливим може бути наше сприйняття. Подивившись на картинку, кожна людина може мати своє власне враження про те, що вона побачила насамперед. Відповідь на це запитання може розкрити деякі аспекти особистості людини та її комунікативних навичок. Якщо ти одразу побачив жіночі ноги, найімовірніше, ти дуже уважний співрозмовник. Якщо ж твої очі одразу кинулися до більш масивних ніг, то, ймовірно, ти насамперед орієнтуєшся на практичність і функціональність у всьому.

Якщо ти побачив чоловічі ноги

У спілкуванні ти прямолінійна людина. Ти з легкістю висловлюєш свої думки і почуття і ділишся ними з іншими людьми. Багатьом людям потрібно набагато більше часу, щоб ясно сформулювати свою точку зору, тому ти можеш пишатися своїми комунікативними навичками.

Однак не варто забувати, що всі люди різні. Іноді твоя прямота і відсутність компромісів можуть зачепити почуття оточуючих. Намагайся бути більш уважним і тактовним у спілкуванні з іншими.

Читайте також:  Що таке імідж і як правильно його сформувати, щоб отримати максимум користі

Якщо ти побачив жіночі ноги

Найімовірніше, ти з тих людей, які ретельно обмірковують свої слова, перед тим як їх вимовити. Часто тобі потрібен час, щоб точно висловити думки, що відображають твої почуття. До слова, іноді це може призвести до певної плутанини: ти посилено намагаєшся розібратися у своїх думках і іноді говориш речі, які можуть здаватися суперечливими.

Безперечно, що думати, перш ніж говорити – це хороша риса. Однак пам’ятай, що слова також не завжди доречні. Іноді краще й промовчати.

Якщо ти побачив і чоловічі, і жіночі ноги

Ти не любиш довго роздумувати про те, що говориш. Прийшла думка – ти її озвучив. Це робить із тебе цікавого співрозмовника. Ти розумний, дотепний і швидко реагуєш. Однак іноді хід твоїх думок складно вловити, тому було б корисно все ж приділити кілька секунд на обдумування, перш ніж висловити свою думку. Це допоможе уникнути деяких проблем у майбутньому.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я