Найкращі у світі лікарні Німеччини у 2024 році

12

Цього року кілька лікарень Німеччини потрапили до списку найкращих медичних закладів світу.

22 німецькі лікарні потрапили до списку “найкращих у світі”, повідомляє Newsweek на основі даних, наданих Statista. Крім того, у Німеччині 10 лікарень увійшли до топ-100, а шість – до топ-50.

Найкращі у світі лікарні Німеччини у 2024 році

Всесвітньо відома берлінська лікарня Шаріте стала єдиною німецькою клінікою, яка увійшла до десятки найкращих у світі, посівши 6 місце.

Найкращою лікарнею стала клініка Майо в Рочестері, штат Міннесота, а друге місце посіла Клівлендська клініка в Огайо. На третьому місці опинилася клініка Toronto General, University Health Network у Канаді.

До списку кращих лікарень 2024 року увійшли 250 лікарень, які посіли найвищі місця з 2400 лікарень з 30 країн, які оцінювалися. За даними Newsweek, рейтинг складався на основі онлайн-опитування 85 000 медичних експертів, публічних даних опитувань пацієнтів, співвідношення пацієнтів та лікарів та інших важливих показників.

Німеччина давно заслужила на позитивну репутацію завдяки якості охорони здоров'я, тому не дивно, що кілька її лікарень потрапили до цього списку.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), Німеччина входить до числа «країн із найбільш чуйними системами охорони здоров'я».

В «Огляді системи охорони здоров'я» за 2020 рік, опублікованому в PubMed, зазначається, що система охорони здоров'я Німеччини має «хорошу інфраструктуру з густою мережею амбулаторних лікарів та лікарень».

Однак у дослідженні також зазначається, що станом на 2018 рік Німеччина мала найвищі витрати на медичну систему на душу населення в ЄС, і що є ознаки того, що є можливості для поліпшення того, як система розподіляє ресурси.

Крім того, країна страждає від нестачі лікарів, медсестер та медичного персоналу – на цю проблему посилалися медичні клініки по всій країні у жовтні минулого року, коли вони закрилися на знак протесту.

Читайте також:  На Гашека - ДТП, потерпілі у лікарні

З 22 німецьких лікарень, які потрапили до списку «найкращих у світі», лише дві перебувають у колишніх східних землях Німеччини: Університетська клініка Карла Густава Каруса в Дрездені зайняла 99 місце, а Університетська клініка Лейпцига – 238 місце.

Це дозволяє припустити, що «фантомний» кордон країни все ще може впливати на якість медичних установ, доступних у колишніх східних та колишніх західних штатах, де найкращі медичні установи, як правило, зосереджені у колишніх західних регіонах.

Ось 6 німецьких лікарень, що увійшли до 50 найкращих у світі

Charité – Університетська медична клініка Берліна (6 місце)

Берлінська клініка Шаріте – одна з найбільших університетських лікарень у Європі. Тут знаходиться об'єднаний медичний факультет Вільного університету Берліна та Університету Гумбольдта цу Берліна, звідси вийшли більше половини німецьких Нобелівських лауреатів з медицини та фізіології, зокрема Еміль фон Берінг, Роберт Кох та Пауль Ерліх.

Гейдельберзький університет (Universitätsklinikum Heidelberg) (15)

Медичний факультет Гейдельберга, пов'язаний із найстарішим університетом Німеччини, продовжує більш ніж 630-річні традиції, одночасно фінансуючи та підтримуючи інноваційні дослідження на національному та міжнародному рівнях.

Клінікум LMU (26 місце)

Розташована між двома мюнхенськими кампусами – Кампусом Гросхадерн та Кампусом Інненштадт – клініка LMU щорічно обслуговує 500 000 пацієнтів. До її складу входять 28 спеціалізованих клінік, 13 інститутів та сім факультетів, а також 53 міждисциплінарних центри.

Клініка Рехт дер Ізар Технічного університету Мюнхена (27)

Лікарня Технічного університету Мюнхена, розташована в центрі міста, працює за принципом «знання створюють зцілення». Крім того, на своєму сайті лікарня пропонує інформацію англійською мовою, зазначаючи, що в «Університетській клініці Рехт дер Ізар» (кампус, розташований праворуч від річки Ізар), раді іноземним пацієнтам.

Читайте також:  Позбавтеся їх негайно: які речі можуть змусити людину почуватися нещасною

Медична вища школа Ганновера (39)

Відкликаючись на потрапляння лікарні до списку «Кращих лікарень світу», президент професор д-р Міхаель Маннс сказав: «Ми хотіли б подякувати нашим відданим співробітникам, які працюють як одна команда заради благополуччя наших пацієнтів».

На сайті дослідницької клініки також йдеться, що вона об'єднує місцеві, регіональні та глобальні мережі, щоб залучити найкращих фахівців до лікування пацієнтів, клінічних випробувань та викладання.

Університетська клініка Гамбург-Епендорф (48)

У цій гамбурзькій лікарні працює 14 900 співробітників, і вона претендує на звання однієї з найсучасніших клінік у Європі. У рамках «Плану майбутнього до 2050 року» клініка розробила довгострокову стратегію з акцентом на цифровізацію та вдосконалення індивідуальної точної медицини.

Ознайомитись з повним списком найкращих лікарень світу 2024 року за версією Newsweek можна тут.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я