На службу в Острозі «заступив» чотирирічний поліцейський

4

Із хлопчиком ювенальна поліцейська Діана Кошинська познайомилася влітку. Дитину зустріла одного разу дорогою додому. Відтоді допитливі оченята виглядали її чи не щодня. Так, за короткий час вони стали справжніми друзями.

Спілкуючись із дитиною, Діана дізналася про його захоплення роботою поліцейських. Тож вирішила неодмінно зробити йому символічний подарунок. Однак, незадовго до Дня святого Миколая при зустрічі Славко попросив її передати чарівнику, що він хоче поліцейську форму.

Ювенальна поліцейська із колегами спланували потішити хлопчика та подарували йому омріяний однострій. Радості Славка не було меж: він хоч і загадував таке бажання, але візиту Святого Миколая із поліцейськими додому точно не чекав.

Одягнувши форму, Славко, як справжній правоохоронець, попрямував до службового авто. Місцем водія йому із задоволенням «поступився» поліцейський офіцер Острозької ТГ. Тепер дитина точно знає: мрії здійснюються. Головне — вірити в це! Не бійтесь мріяти і обов’язково знайдеться той, хто захоче втілити їх.
 

Читайте також:  На Київ-Чоп автомобіль злетів у кювет, а патрульні тим часом допомогли водію

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я