Мода на складні смартфони повертається: чи варто купувати?

17
складні смартфони

Одним з найголовніших трендів на ринку смартфонів після штучного інтелекту є цікавість великих виробників до смартфонів, які складаються. Samsung, Huawei та Google активно розвивають цей сегмент, пропонуючи пристрої, які об’єднують компактність звичайного смартфона та функціональність планшета, проте чи дійсно їх переваги беззаперечні?

Ключові переваги

Основною перевагою таких смартфонів є універсальність екрана. Вони дозволяють переглядати контент на великому дисплеї, а потім складати пристрій до більш портативного розміру. Це особливо приваблює користувачів, які цінують зручність під час роботи з мультимедіа, іграми або документами. Контент адаптується під розмір екрана, тому, наприклад, шанувальники азартних ігор зможуть насолоджуватися слотами в казино Elslots у збільшеному розмірі.

Сучасні AMOLED-дисплеї зробили ідею можливою для реалізації, хоча ще на початку зародження тренду було чимало скептичних заяв з приводу того, що поточний стан технологій не дозволяє повною мірою якісно реалізувати задум. Втім, саме такий підхід забезпечує новий користувацький досвід:

  • Унікальні функції багатозадачності;
  • Оригінальний дизайн;
  • Універсальність та варіативність у використанні.

Зрештою, лідери ринку активно вдосконалюють технології складання. Це означає, що інновації продовжуватимуть розвиватися, роблячи такі смартфони ще цікавішими в майбутньому.

складні смартфони

Вагомі недоліки

Попри інтерес з боку користувачів до нових оригінальних форм, аналітики все ж поспішають прогнозувати сплеск популярності таких пристроїв у майбутньому. Через це власне розробники поводять себе вкрай обережно у новому сегменті, хоча і прагнуть першими зайняти нішу.

Враховуючи тенденцію до збільшення розмірів екрана сучасних смартфонів, виробники працюють над надійністю шарнірів і гнучких дисплеїв, втім вони все ще більш вразливі до пошкоджень, ніж звичайні смартфони. Звичайно, що така технологія не може не впливати на цінову політику – складні смартфони є дорожчими за звичайні, тож для звичайних користувачів це може бути не виправданою інвестицією.

Читайте також:  Огляд ігрових платформ, де можна знайти "Gates of Olympus"

Ще одним вагомим чинником стає менший термін роботи батареї, адже власне екран у смартфоні є чи не найбільшим споживачем енергії. Також не слід забувати і про те, що не всі додатки оптимізовані для складаних екранів. Це може спричинити незручності під час використання популярних програм. У підсумку істина залишається простою – обирати смартфон слід перш за все виходячи з власного бюджету та потреб, але у той самий час для шанувальників новітніх технологій повернення моди на “розкладачки” виглядає досить привабливо.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я