Меган Маркл зізналася, що для неї було нестерпним у королівському житті

31

Коли Гаррі та Меган познайомилися у 2016 році, своє спілкування вони деякий час зберігали в таємниці. Але коли в ЗМІ таки просочилася ця інформація і її розтиражували, мало хто вірив, що британський принц і американська актриса можуть мати щось серйозне. У сім’ї Гаррі також поставилися до нової пасії молодшого сина Чарльза — з холодком. Меган була білою вороною: американкою в сім’ї справжніх британців. Чому Меган Маркл не прижилася у палаці і чому, покинувши все, поїхала з Гаррі до Штатів, розповімо далі.

Як для Меган все змінилося

Королівське життя для Меган було тим самим, що й для всіх інших людей — історією з фільмів, новин чимось далеким і злегка ефемерним. 2016-го актриса планувала провести літо з подругами, подорожувати Європою і не вплутуватися у стосунки. Потім вона зустріла Гаррі. Будь-який британський підданий тоді відповів би, що Меган не пара принцу. Але цих двох так і тягнуло одне до одного. Гаррі дуже переживав за Меган. Адже разом з ним як безкоштовний додаток дівчина отримувала важкий тягар королівських обов’язків та постійну настирливу увагу преси.

Одного ранку Меган прокинулася і для неї все різко змінилося. Про їхні стосунки з Гаррі трубив кожен заголовок кожної газети.. Не так просто зберігати таємниці в королівській родині. Подітися було нікуди. Якщо пара була серйозно налаштована, то настав час Гаррі уявити Меган сім’ї.

Чому Меган Маркл не прижилася у палаці

У новому документальному серіалі від Netflix Сассекси без прикрас розповіли свою історію. Вони бажають, щоб люди нарешті їх зрозуміли і почули їхню історію від них самих.

Гаррі розумів, у що втягує Меган. А ось сама акторка, можливо, розуміла це не до кінця. Звикла до свободи, Меган виявилася немов у золотій клітці. Ти вже не можеш самостійно обирати, а чи не рвонути тобі на пару днів у гори чи до моря. Що вже говорити про більш глобальні речі, наприклад, про кар’єру.

Читайте також:  Актриса Кіра Найтлі втомилася від того, що чоловіків-батьків вважають героями

Королівський дрес-код

Для Мегана, звичайно, все це було складно. Але й менш глобальні речі, такі як королівський дрес-код, Виводили її з рівноваги. Тільки уяви: дівчині, яка із задоволенням носила рвані джинси, тепер потрібно постійно виглядати як королівська персона і не зганьбити титул герцогині.

Меган просто губилася у всіх цих приписи протоколу. «Чи варто мені носити ці сережки? Чи це британський дизайнер? Я щойно замовила це онлайн, це підійде? Зачекайте, бирка ще на мені, зніміть бирку! Наскільки я розумію, ви ніколи не можете носити той самий колір, що й Її Величність, якщо проводиться певний груповий захід. Ви також не можете носити одяг того ж кольору, що й один із інших старших членів сім’ї»— ділилася Меган своїми старими переживаннями у документальному серіалі.

Меган була чужою

Не варто думати, що на Меган у королівській родині накинулися, як шуліки. Просто необхідно враховувати ще й відмінності у менталітеті. Меган безперечно була чужою. Її вважали розумною та красивою, але це не робило її ближче до решти членів сім’ї.

Цікаво, що навіть знайомство з Кейт Міддлтон у Меган пройшло не дуже гладко. Хоч Кейт не позичати доброти, стриманості, терпимості, навіть вона прийняла Меган з холодком. Втім, Маркл сама не врахувала, що її поведінка може здатися неприйнятною.

«Коли Вілл та Кейт прийшли на вечерю, я зустріла її вперше. Пам’ятаю, що я була в рваних джинсах та босоніж. Але тут же кинулася її обіймати. Мене не зрозуміли. Я завжди любила обійматися, але не розуміла, що це справді дратує багатьох британців»– Згадує Меган Маркл.

Зрозуміло, було ще багато різних історій та причин, чому Сассекси прийняли рішення виїхати в Америку та скласти повноваження. Насамперед, як каже Гаррі, він хотів захистити свою сім’ю. Найменше в цьому житті він хотів би, щоб його дружина повторила долю матері.

Читайте також:  Що довелося пережити Чарльзу та Каміллі, поки вони офіційно не змогли бути разом

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я