Меган Фокс висловилася про чоловіків: “Не витрачайте свою зарплату на хлопчиків” (Фото)

22
Меган Фокс

Кожен із нас переживає розставання по-різному, чи не так? Одні мирно прощаються, інші судяться упродовж десятка років, треті ж готові поставити хрест на будь-яких стосунках. До останніх можна сміливо віднести зірку блокбастера «Трансформери».

«Переживають скрутний момент»

Як ти вже напевно знаєш, всього місяць тому Меган Фокс розірвала заручини з Колсон Бейкером. Причини не повідомляють. Проте деякі шанувальники актриси припускають, що співак лише хотів скористатися її славою і зв’язками. Головним аргументом таких думок називають різницю у віці знаменитостей. Бачиш, артист молодший за Меган на 4 роки.

Меган Фокс

Як би там не було, але, здається, ставити крапку на цьому романі поки що зарано. Справа в тому, що актриса та співак, хоч і почали жити окремо, не поспішають розлучатися остаточно. За словами інсайдерів, Меган зараз проживає в Малібу, а Бейкер – в їхньому особняку в Енсіно. «Вони зробили це, щоб дати один одному трохи простору та залишатися при цьому разом. Вони зараз переживають скрутний момент, але все змінюється щодня», — поділилося джерело у розмові зі ЗМІ.

Що цікаво, про проблеми у відносинах зірок вперше заговорили ще рік тому. Тоді Колсона Бейкера навіть підозрювали у зраді. Щоправда, сама акторка спростувала ці чутки. Ось тільки паралельно цій теорії розвивалася й інша, пов’язана із забороненими речовинами. Більше того, за словами інсайдерів, не обійшлося без допомоги психолога, який і врятував роман знаменитостей.

Меган Фокс

Меган Фокс про розрив заручин

Сама Меган Фокс, говорячи про розрив заручин, закликала всіх жінок «не витрачати енергію» на чоловіків. Так, актриса поділилася фрагментом інтерв’ю виданню EOnline, опублікувавши його у своєму блозі в Instagram. При цьому, що цікаво, підпис до публікації свідчить «Життєва рада експерта з відносин».

Меган Фокс

«Я не знаю, чи підходить я людина, щоб давати поради. Але моя рекомендація: “Просто навчитеся чомусь або займайтеся своїм хобі. І не витрачайте свою енергію на хлопчиків. Все, чого вони хочуть, це виснажити вас. Просто рухайтеся далі. Інвестуйте у себе”».

Меган Фокс і Колсон Бейкер розпочали свої стосунки ще у 2020 році. Знаменитості познайомилися під час роботи у фільмі «Північ на злаковому полі». Вже тоді їм довелося пройти випробування. Адже, як відомо, на той момент актриса розлучалася з Браяном Остіном Гріном і вирішувала питання опіки над трьома дітьми. Проте вже у січні 2021 року вона оголосила про заручини з музикантом і навіть почала планувати весілля. Але, здається, знову нарядитись у білу сукню Меган поки що не вдасться.

Читайте також:  Хтось із зірок ледве зводив кінці з кінцями і був бездомним

Меган Фокс

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я