Масштабне оновлення Windows 11: ще більше штучного інтелекту

7
Windows 11

Microsoft випустила оновлення для операційної системи Windows 11, яке включає десятки нових функцій. Основну увагу було приділено покращенню роботи чат-боту Copilot та розширенню його можливостей. Тепер він має інтеграцію з популярними сервісами, такими як OpenTable, Shopify та Kayak завдяки новим плагінам.

Крім того, Copilot тепер може керувати деякими налаштуваннями комп’ютера, як, наприклад, режим живлення, показ інформації про систему, включення субтитрів та перегляд доступних мереж Wi-Fi.

У програмі “Фотографії” з’явилася нова функція під назвою Generative Erase, яка дозволяє видалити небажані об’єкти з зображень та замінити їх фоном, що адаптується. Додаток “Зв’язок з телефоном” тепер дозволяє використовувати смартфони на базі Android 9 і вище як веб-камера, вибираючи основний або фронтальний датчик і використовуючи HDR-режим за його наявності.

Крім цього, оновлення включає функцію автоматичного видалення пауз в аудіодоріжках у відеоредакторі Clipchamp, а також можливість керування комп’ютером за допомогою голосових команд.

Оновлення Windows 11 23H2 та 22H2 вже почало надходити на комп’ютери користувачів. Користувачі можуть очікувати значного поліпшення функціональності та нових можливостей після встановлення оновлення.

Читайте також:  Фінансова грамотність: крок до стабільного майбутнього

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я