Любите спати голяка? Названо несподівані плюси сну без одягу

23

Сон голяка може допомогти у боротьбі з депресією, заявила психолог Кетрін Холл, яка спеціалізується на лікуванні проблем зі сном. Декілька інших несподіваних плюсів сну без одягу вона назвала виданню The Sun.

За словами спеціалістки, головною перевагою такого сну є те, що він сприяє покращенню кровообігу, якому можуть перешкоджати тісна піжама або шкарпетки з гумкою. Вона стверджує, що завдяки посиленню кровотоку м’язи швидше відновлюються після фізичної активності, а внутрішні органи краще насичуються киснем та починають функціонувати належним чином.

Спати голяка, на думку Холл, також варто, щоб нормалізувати регуляцію температури тіла та зміцнити імунітет. Це особливо важливо в осінньо-зимовий період, коли люди традиційно починають частіше хворіти.

І нарешті спати в оголеному вигляді корисно для чоловічого та жіночого здоров’я, заявила спеціалістка. “Нічний відпочинок без одягу підвищує фертильність чоловіків та знижує ймовірність будь-яких інфекцій, викликаних незручною спідньою білизною, у жінок”, – пояснила вона.

На закінчення Холл додала, що відмова від одягу на користь контакту оголених тіл уві сні сприяє виробленню гормону кохання окситоцину, а його високий рівень, у свою чергу, допоможе знизити ризик сезонної депресії.

.

Читайте також:  Цей симптом вранці попереджає, що у вас у крові може бути збільшений цукор

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :