Леонардо Ді Капріо знову показався на публіці з фотомоделлю Нілам Гілл

27
Леонардо Ді Капріо і Нілам Гілл

Мабуть, уже ні для кого не секрет, що Леонардо Ді Капріо і Нілам Гілл таємно зустрічаються. При цьому, що важливо, характер цих стосунків цілком серйозний. Адже не щодня голлівудський актор знайомить своїх пасій з матінкою, найкращим другом і навіть племінницею. Але про все по порядку.

Леонардо Ді Капріо і Нілам Гілл

Ще на початку червня 2023 року Леонардо Ді Капріо і Нілам Гілл були помічені на виході з ресторану Chiltern Firehouse у Лондоні. Примітно, що західні таблоїди тут же охрестили цю зустріч як сімейну вечерю. Бачиш, того вечора компанію голлівудському акторові і британській моделі склала мама Лео, Ірмелін Інденбіркен.

Леонардо Ді Капріо

До слова, разом з Ірмелін був і її партнер Девід Ворд. Зізнайся, не щодня Ді Капріо знайомить свою чергову коханку з матінкою. Та й вік Нілам, що цікаво, не зовсім відповідний для чоловіка. Вся річ у тім, що в ЗМІ вже давно запримітили цікаву деталь. Так, усі подружки знаменитості останнім часом мають бути обов’язково не старшими за 25 років. А інакше вже все, “старенька”.

Нілам Гілл

Також, що важливо, Леонардо Ді Капріо і Нілам Гілл встигли засвітитися в цьому ж ресторані Лондона ще в лютому. Ось тільки представники знаменитостей наразі досить невміло спростовують роман актора і моделі. Так, за їхніми заявами, між американцем і британкою лише приятельські стосунки. Ба більше, Нілам зустрічається з близьким другом Лео.

З мамою познайомив, можна і з найкращим другом

Леонардо Ді Капріо

Нещодавно ж наші голубки знову засвітилися. Цього разу місцем зустрічі вони обрали найромантичніше місто – Париж. І, звичайно ж, знову не обійшлося без знайомств із близькими для Ді Капріо людьми. Вся справа в тому, що цього разу на побаченні актора і моделі був присутній Тобі Магуайр.

Читайте також:  Як Чарльз нагородив людину, яка пішла проти Меган Маркл

Як ти напевно знаєш, Тобі і Лео славляться своєю дружбою ще з дитинства. У кожного з них були свої злети і падіння, але братські стосунки нікуди не поділися. Також у Парижі були присутні діти Магуайра, Рубі та Отіс, і 16-річна племінниця Ді Капріо Нормандія. Цікава компанія, чи не так?

Нілам Гілл

Що ж усе це може означати? За словами інсайдерів, голлівудський ловелас уже цілком готовий стати розсудливим у свої 48 років і, цілком імовірно, обзавестися навіть дружиною. Ось тільки чи дійсно це так і чи вдасться екзотичній британці підвести Леонардо під вінець, залишається загадкою.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я