Ламбрехт у Нігері – планується нова місія ЄС

24

Міністр оборони Крістін Ламбрехт продовжила свою поїздку Сахелем до Нігеру. Прилетівши з Малі політик СДПН прибув на авіабазу бундесверу на околиці столиці Ніамея.

У кулуарах свого візиту до Адвента Ламбрехта також хотіла озвучити умови подальшої військової участі Німеччини. Хід реалізації попередніх проектів – на відміну від Малі – був оцінений як перспективний.

Напередодні Оперативне командування звільнило від виконання навчальної місії «Газель», яка переважно забезпечувалась бойовими плавцями ВМС, наприкінці року. Школа спецназу, створена німецькими солдатами для підготовки до боротьби з терористичними групами та озброєними бандами, тепер буде продовжена іншими державами. Планується будівництво військового шпиталю за допомогою Німеччини.

ЄС хоче надати Нігеру велику підтримку у боротьбі з терористами і цим стабілізувати ситуацію в регіоні Сахеля. У понеділок у Брюсселі міністри закордонних справ країн ЄС ухвалили рішення про місію військового партнерства. Мета місії – дати можливість збройним силам Нігеру краще відбивати погрози та захищати населення.

За даними ЄС, місія під назвою EUMPM Niger, серед іншого, допоможе створити навчальний центр та новий батальйон зв’язку та командної підтримки. Спочатку планується, що він триватиме три роки. Спільні витрати ЄС оцінюються у 27,3 мільйонів євро.

Читайте також:  зустріч із Сі Цзіньпіном відбулася

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я