Криптодепозит: продукт для пасивного заробітку у криптоіндустрії

30
WhiteBIT

На криптовалютному ринку можна знайти традиційні банківські та біржові продукти. Серед роздрібних та інституційних інвесторів користується попитом не лише активна торгівля, а й пасивні способи заробітку, серед яких – депозит криптовалют. Сьогодні такий інструмент доступний не лише на закордонних майданчиках, а й на українських криптобіржах.

Що таке криптодепозит?

В інтернеті ви також можете зустріти другу назву цього продукту – криптолендинг. Якщо ви обміняєте фіатні валюти на стейблкоїни, Біткоїни або різні альткоїни, а після цього покладете їх під відсотки на певний термін, то ваш дохід може скласти в 10 разів більше, ніж це могло бути в банківській системі. Конвертацію фіату на криптовалюти можна виконати на централізованих криптовалютних біржах, P2P-майданчиках, обмінниках. WhiteBIT – українська крипто-біржа, яка сьогодні вважається однією з найбільших у Європі. Тут ви зможете вигідно купити, продати та обміняти крипту та фіат.

Наприклад, 100 USD ви можете перевести на 100 USDT за курсом 1:1. А це означає, що ви зможете отримати крипту практично без фінансових втрат на конвертації. При цьому криптодепозит забезпечить більш високий прибуток у порівнянні з тим, що банки пропонують за фіатні валюти. Депозити у криптовалюті – це простий та ефективний спосіб не просто зберегти свої фінанси, а й заробити на них додатковий відсоток. Заробляти можна за рахунок того, що ви відкриваєте депозит у цифрових монетах на вказаний термін. Те, скільки ви отримаєте з цієї послуги, розраховується на підставі відсоткової ставки, періоду вкладу та суми. Схема аналогічна до банківської, відмінність лише в тому, що ви використовуєте цифрові активи та заробляєте більше.

Чому крипто-лендинг передбачає більш високу прибутковість?

  • Високі ставки на криптокредити. Через великий попит на ліквідність вдається виставляти високі ставки за криптовалютними кредитами. А це, у свою чергу, призводить до вищих ставок за криптодепозитом.
  • Різниця інструментів. Криптокомпанії мають розширений набір інструментів для отримання прибутку. Для цього використовуються фіатні канали, спотова та маржинальна торгівля, опціони, кредитування, ф’ючерси, платіжні послуги та ін.
  • Ризики криптоіндустрії. Криптовалюту в Україні купити може кожен бажаючий. Тим не менш, ця галузь все ще вважається молодою, через що зберігається загроза втратити весь капітал внаслідок банкрутства компанії. Як доказ можна навести приклад із криптобіржею FTX, яка збанкрутувала торік. Тому покласти криптовалюту на депозит – відмінне рішення для користувача, оскільки компанії пропонують більш кращі умови порівняно з традиційними банківськими організаціями.
Читайте також:  Apple випустила watchOS 9 з новими циферблатами та тренуваннями

Щоб знизити ризики та брати участь у планах із вигідними умовами, рекомендується співпрацювати виключно з перевіреними та надійними криптоплатформами. Перед тим як розпочинати роботу на майданчику, ознайомтеся з його правилами та вимогами. Якщо компанія пропонує вищі ставки порівняно з конкурентами, це можуть бути шахраї. Захистити себе та свій капітал можна, якщо вибирати вже відомі та популярні сервіси. Наприклад, можна розглянути українську криптовалютну біржу WhiteBIT чи світову платформу Binance.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я