Кому з українських знаменитостей війна поламала долі

119
Кому з українських знаменитостей війна поламала долі

Статистика невблаганно свідчить, що з лютого 2022 року в Україні побільшало розлучень. Пари розходяться, тому що відчувають великий емоційний тиск через ситуацію в країні, і часто це переходить у стосунки. Звичайно, у кожного свої причини, але суті це не змінює: шлюби розсипаються, люди розходяться, сім’ї руйнуються. Серед знаменитостей також багато пар, які це випробування, на жаль, не пройшли. Тож наша сьогоднішня тема — гучні розлучення українських зірок.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Dantes 🇺🇦 (@vladimirdantes)

Розлучення українських зірок, які стали найгучнішими останнім часом

Михайло Заливако та Ганна Богдан

Після шоу «Холостяк» не так багато пар надовго залишалися разом. Герой 11-го сезону проекту Михайло Заливако та його обраниця Ганна протрималися рік. Але, судячи з соцмереж, у них все було чудово. Шанувальники пари підозрюють, що вся ця історія була суцільним обманом, мовляв, Аня та Мишко просто уклали контракт на рік. Час вийшов — і такої «закоханої пари» більше немає.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Michael Zalivako 🇺🇦 (@kanyeeebear)

Володимир Пригладь та Наталія Валевська

Відома українська співачка Наталія Валевська 20 років була разом з продюсером Володимиром Пригладем. Але все закінчилося саме 2022-го на сумній ноті. Хоча, за словами Наталії, не така вже й сумна. Вони розлучилися без скандалу та не припинили спілкування. Валевська зазначає, що вони продовжують підтримувати одне одного.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від НАТАЛІЯ ВАЛЕВСЬКА (@valevska_official)

Володимир Дантес та Надія Дорофєєва

Це розлучення просто не могло не потрапити до нашої добірки, бо, мабуть, стало найгучнішим. Шанувальники пари такого точно не очікували. Вова та Надя познайомилися у 2011 році, пізніше одружилися та стали буквально найпопулярнішою парою в українському шоу-бізнесі. На жаль, навіть їх пара не витримала випробувань. Дантес зазначає, що надто багато жив для Наді, а не для себе. Це стало однією із причин. Але й інші.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Dantes 🇺🇦 (@vladimirdantes)

Шанувальники підозрюють, що розбрат у сім’ї міг початися через симпатію Наді до ресторатора Михайла Кацуріна. До речі, зараз вони разом. А Дантес у свою чергу тепло спілкується із колишньою дружиною Кацуріна Дашею. Кажуть, що від перестановки доданків сума не змінюється. Але, схоже, це не випадок цієї четвірки, адже долі їх тепер докорінно перекроєні.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

Тарас Цимбалюк та Тіна Антоненко

Як розповіла Тіна, саме війна в країні стала причиною, через яку їхній шлюб розвалився. Актор Тарас Цимбалюк та візажист Тіна Антоненко не так вже й довго були у шлюбі — лише рік. До цього ще троє зустрічалися. Можливо, рутина ще не встигла на них впасти, але впали події в країні.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від @tina_antonenko

Віталій та Наталія Кличко

25 років Віталій та Наталя були у шлюбі. Але їхня історія завершилася в серпні цього року. Разом знаменитості виховали трьох дітей. Зараз вони зізналися, що розставання для них стало взаємним рішенням. До речі, Наталя вже кілька років живе в Німеччині і переїхала ще до розлучення.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Natalia Yegorova (@natalia_klitschko_official)

Дмитро Ступка та Поліна Логунова

Розставанням цього року завершилася історія актора Дмитра Ступки та телеведучої Поліни Логунової. Разом вони були сім років. П’ять років тому у пари народилася дочка. Втім, ніщо не могло перешкодити розлученню. Поліна зустріла іншого чоловіка та поїхала до нього до Штатів. Доньку Логунова забрала з собою.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Dmytro Stupka 🇺🇦🇺🇸 (@stupka777)

Можливо, не завжди війна в Україні стала головною причиною розлучення знаменитостей. Виною тому також образи та непорозуміння, які накопичувалися з часом. Але те, що війна ламає долі, — факт незаперечний.

Читайте також:  Співачка Доджа Кет з'явилася на публіці у 30 тисячах кристалів Сваровські

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я