Кіра Найтлі: «У моєму оточенні вважається нормою, що чоловіки займаються дітьми не менше за жінок»

220

Буквально днями легендарна Кіра Найтлі вийшла з добровільного домашнього ув’язнення. Знаменита актриса знялася у розкішній фотосесії, а паралельно дала інтерв’ю представникам журналу Harper’s Bazaar. Кіра Найтлі розповіла про материнство, спільне виховання дітей, сприйняття часу та віку та інші критичні для кожного з нас речі. Причому розповіла без купюр, евфемізмів та обхідних шляхів, як це зазвичай заведено у світському суспільстві!

Кіра Найтлі розповіла про материнство. Одкровення зірки

У добровільному ув’язненні

Британська красуня вже давно не сяє на світських раутах. Спільно з чоловіком, вокалістом гурту «Klaxons» Джеймсом Райтоном, Кіра виховує двох дочок. Зараз виховання спадкоємиці займає у пари весь вільний час. І, зважаючи на те, що розповідає Найтлі, це далеко не найпростіший процес!

«Коли ти стаєш “батьком на повну ставку”, ти приймаєшся за дуже складну та важку роботу. Фраза “Я просто сиджу вдома з дітьми” вкрай оманлива. Насправді тут ніякого просто бути не може в принципі. Це найважче і шалено відповідальне заняттяз яким часто не справляються професіонали

Справа для двох

Раніше, враховуючи щільний робочий графік і Кіри, та її дружина, подружжя регулярно зверталася до нянь-професіоналів. «Те, що я роблю зараз, займало на повний робочий день трьох людей», – усміхається спогадам актриса. На щастя, з дочками Найтлі порається не одна. Її чоловік-музикант вкладається не менше за дружину у виховання спадкоємиць.

«У моєму оточенні виховання дітей – це завжди партнерство. Шкода, що це не є загальноприйнятий факт. Роботу догляду за дітьми прийнято недооцінювати, хоча вона життєво важлива для сімейного благополуччя і вкрай стомлює». Кіра вдячна своїм батькам за те, що вони з дитинства подарували їй правильний, на її думку, погляд на взаємини у ній.

Читайте також:  Модні провали принцеси Діани, за які їй діставалося від критиків

Проблеми кіноіндустрії

Найтлі, що звикла до свободи і рівноправності, часто стикалася зі складнощами в Голлівуді, причому не тільки за лаштунками, а й на сцені. Так, наприклад, побудований нею образ у «Піратах Карибського Моря» чомусь сприймали як ікону жіночності. «А я ж, по суті, той ще шибеник», – усміхається Кіра. Тому у всіх наступних фільмах актриса неабияк працювала, щоб не стати заручницею однієї ролі.

Труднощі Кірі доставляє і тиск суспільства щодо віку. Бачиш, зараз артистці вже 37, і громадська думка щодо сприйняття віку сильно її обтяжує. «Нас вчать, що вікові зміни є однозначне зло. Нам вселяють страх сивого волосся. Одна лише фраза “Ну 15 років тому вона точно виглядала краще” чого варте!»

Найтлі зізналася, що її ідеалом щодо старіння стала 77-річна Хелен Міррен. «Дивлюся на неї і мимоволі думаю, що ця жінка не соромиться веселитися, досі насолоджуючись життям!Кіра впевнена, що саме так потрібно ставитися до років, що наздоганяють усіх нас. І, чесно кажучи, британська зірка в цьому однозначно має рацію!

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я