Кількість пацієнтів із синдромом хронічної втоми збільшилася вдвічі

8

В основному молоді люди страждають від синдрому хронічної втоми. І зараз є більше ніж удвічі більше, ніж пандемія коронавірусу. Дослідницькі прогалини ще потрібно усунути, коли мова йде про причини захворювання. Дослідницький альянс з участю Інституту Фраунгофера в Ільменау в цьому називається.

Згідно з оцінками Берлінського центру Charité, після коронавірусної пандемії кількість людей, які страждають на МЕ/КФ (міалгічний енцефаломієліт/синдром хронічної втоми) у Німеччині подвоїлася і досяг 600 тисяч. Синдром хронічної втоми – важкі хронічні захворювання. В основному це впливає на молодих людей, повідомляє MDR.de. Він супроводжується такими симптомами, як сильне виснаження, порушення концентрації та сну. Ці симптоми тривають щонайменше півроку.

Кількість пацієнтів із синдромом хронічної втоми в Німеччині подвоїлася - понад 600 тисяч людей. Фото: Мартін Санчес / unsplash.com

Дослідницька мережа Sleep-Neuro-Path, яка бере участь в Інституті IDMT Fraunhofer, тепер сприятиме кращому розумінню причин та наслідків ME/CFS. Гілка Інституту слухань, мови та аудіоінженерії в Олденбурзі плани зареєструвати мозкову діяльність серйозно хворих підлітків під час сну. Для цього будуть використані мобільні пристрої ЕЕГ вдома. Технологія розроблена таким чином, щоб мінімізувати навантаження на пацієнтів.

Дані про мозок підлітків допоможуть розробити терапевтичні підходи

Зібрані дані будуть проаналізовані на зміни в SO -зведених сонних шпинделях. Це характерні закономірності мозкової діяльності під час сну. Мета полягає в розробці відповідних методів лікування пацієнтів.

З нагоди міжнародного дня, ME/CFS 12 травня, 200 міжнародних лікарів та вчених зібралися на спеціалізовану конференцію в Берліні. Конференцію показали лікування та тестування наркотиків. Незважаючи на те, що нещодавно ви вжили ряду важливих заходів, можливості лікування обмежені.

Читайте також:  Що робити з першими симптомами

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я