Кіану Рівз ощасливив 80-річну прихильницю

76
Кіану Рівз

Як стало відомо, Кіану Рівз ощасливив прихильницю. Примітно, що це далеко не перший випадок, коли зірка “Матриці” легко йде на контакт зі своїми фанатами і заряджає їх своєю добротою і простотою. Але цей раз все ж відрізняється від усіх попередніх.

Кіану Рівз ощасливив прихильницю

“Якщо хтось скаже мені, що мою кухню полагодив Кіану Рівз, який заради цього їхав у потязі 2 години і не взяв за ремонт ні копійки, я повірю”, – зізнався один користувач Мережі. І з ним важко посперечатися. Актор заробляє мільйони, але при цьому абсолютно далекий від того, щоб зловити зірку і бути хамом.

Кіану Рівз

Так, наприклад, ти напевно зустрічав на просторах Інтернету історії людей, яким вдалося не просто зустріти улюбленого артиста, а й залишити знімок на пам’ять. Знаменитість може дозволити собі їздити в метро, летіти другим класом і навіть насолоджуватися бутербродом, сидячи на лавці в парку. Дивовижна особистість, чи не так?

Кіану Рівз

Але давай повернемося до нашої теми. Звісно, нікого не здивувати новиною про те, що Кіану Рівз ощасливив прихильницю. Ось тільки слід дочекатися деталей. Бачиш, відданою фанаткою артиста стала літня жінка, яка відзначила вже восьмий десяток років. Сама ж зірка “Матриці” нагадує їй її чоловіка в молодості. Останній, як ти вже певно здогадуєшся, спочив з миром ще 10 років тому.

Дзвінок від кумира

Кіану Рівз

Через втрату чоловіка у нашої героїні стався інсульт. Не маючи можливості покинути межі свого будинку, вона захопилася переглядом фільмів. І, що не дивно, вже незабаром стала прихильницею Кіану Рівза. Варто тільки уявити, як багато картин за участю артиста вона встигла подивитися. Що вже говорити, їй явно було б приємно поговорити зі своїм кумиром наживо.

Читайте також:  Який зараз вигляд має Кончіта Вурст, скандальна переможниця Євробачення

Її бажання втілив у життя син. Він якраз був у Лос-Анджелесі, куди приїхав у справах. Побажавши перекусити і зайшовши до найближчого ресторану, чоловік і побачив Рівза в компанії жінки. Дочекавшись, поки актор завершить трапезу, він підійшов з метою розповісти про ситуацію, що склалася. “Подзвони їй, я хочу з нею поговорити”, – тільки й сказав Кіану.

Кіану Рівз

Здавалося б, розмова тривала всього кілька хвилин. Але, за словами онука нашої героїні, “цей момент поліпшив її настрій на цілий рік вперед”. І, звісно ж, укотре довів, наскільки добре серце в актора. Адже можна тільки уявити, наскільки ізольованою почувалася 80-річна жінка. Дзвінок від кумира напевно став для неї ковтком свіжого повітря.

Кіану Рівз

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я