Камерон Діаз знову стала мамою

26
Камерон Діас

Як стало відомо, Камерон Діаз знову стала мамою. У актриси та її чоловіка Бенджі Меддена народився хлопчик. І, безумовно, така радісна подія не могла обійтися без привітань. Ось тільки не всі користувачі Мережі змогли прийняти пізнє материнство голлівудської знаменитості. Що ж так не подобається коментаторам, ти дізнаєшся разом з нами в найближчі кілька хвилин.

Камерон Діаз знову стала мамою

Мабуть, у сучасному світі тема материнства є однією з найбільш неоднозначних. Так, наприклад, у розвинених країнах дедалі частіше можна натрапити на пізнє материнство, що виникло на противагу батьківству в більш молодому віці. При цьому важливо враховувати і дедалі більше небажання людей давати життя наступному поколінню – чайлдфрі. Цікаво, але зірка кінострічки “Ангели Чарлі” і сама колись належала до останніх. Цікаво, що ж вплинуло на знаменитість?

Як би там не було, у 47 років Камерон Діаз народила від свого чоловіка, музиканта Бенджі Меддена, доньку. Дівчинці дали ім’я Реддікс Хлоя Вайлдфлауер Медден. Однак ділитися фотографіями спадкоємиці зіркові батьки не поспішають. Рідкісні знімки з дитиною, зроблені пильними папараці, можна виявити лише на просторах Мережі.

Камерон Діаз & Бенджі Меддена

А вже 23 березня 2024 року з’ясувалося, що Камерон Діаз знову стала мамою. Так, у знаменитості народився хлопчик. Однак акторка і музикант знову вирішили обійтися без знімків малюка, про що відразу ж попередили своїх шанувальників.

“Ми щасливі і раді оголосити про народження нашого сина Кардинала Меддена. Він приголомшливий. Ми всі такі щасливі, що він тут! Заради безпеки та конфіденційності дітей ми не публікуватимемо жодних фотографій, але він справді милий”, – написали знаменитості до опублікованого барвистого малюнка зі словами “Маленька пташка прошепотіла мені”.

“Живу так, як хочу”

“Ми почуваємося такими щасливими і вдячними. Передаємо багато любові від нашої родини вашій. Найкращі побажання і гарного всім дня”, – додали зіркові батьки, ділячись щасливими емоціями з фанатами.

Читайте також:  Що відомо про Христину Пишкову, яка завоювала корону на "Міс Світу - 2024"

На жаль, серед привітань у коментарях також можна наштовхнутися і на незадоволених користувачів Мережі. Адже, на їхню думку, актрисі слід було думати про спадкоємців у 20, а не в 50 років. Щоправда, на щастя, сама Камерон не вважає, що робить щось не так: “Я зараз дуже щаслива і живу так, як хочу”.

“Незважаючи на весь мій приголомшливий досвід, подорожі, успішну роботу, всі мої завершені справи, якими я пишаюся, я знаю, що зараз настав найщасливіший час. Сім’я і все інше… У молодості ти просто робиш це. А в моєму віці це свідомий вибір. І це вимагає великої праці. Єдине, що на мене тисне, той факт, що я повинна дожити до 107 років. Розумієте?”.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я