Хлопець рік приховував стосунки з дівчиною через її зайву вагу

120
Алін і Марія

Алін і Марія протягом року приховували свої стосунки від усіх. Причиною ж такої поведінки стала різниця молодих людей у вазі, яка сягає близько ста кілограмів. Сьогодні закохані не бояться ділитися своїм щастям з іншими. Ба більше, вони навіть не звертають увагу на негативні коментарі на свою адресу. Однак так було не завжди.

Алін і Марія

Алін і Марія

Мабуть, сьогодні вже цілком природно, коли молоді люди знайомляться в соціальних мережах. Варто зазначити, що в таких ситуаціях є більший шанс насамперед оцінити людину саме за спілкуванням, а не за зовнішністю. Адже остання, як ти напевно знаєш, буває вельми оманливою. Так сталося і у героїв нашої статті.

Марія

Поспілкувавшись у Мережі, Алін і Марія усвідомили, що між ними спалахнула справжня іскра. Ось тільки за підсумком закохані цілий рік приховували від усіх свої стосунки. Як зізнавався сам хлопець, у нього на той момент був “психологічний бар’єр”. “Як відреагують інші? Чи будуть грубити Марії?”

Алін

До слова, не проти скритності була і сама володарка пишних форм. “За минулі роки я зрозуміла, що багатьом чоловікам подобаються великі жінки. Але вони не будуть вступати в стосунки, бо не хочуть, щоб їх засуджували”, – ділилася дівчина. Що важливо, більші дівчата подобалися завжди й Аліну. Однак до Марії у хлопця не було подібного досвіду.

“Кохати того, кого хочеш”

Сьогодні молоді люди вже відкрито показують свої почуття одне до одного. Що цікаво, сім’ї Аліна і Марії та їхні друзі підтримали закоханих. А ось серед незнайомців є чимало людей, готових залишати всілякі негативні коментарі як у Мережі, так і на вулиці. Щоправда, наші герої абсолютно не звертають увагу на подібні речі.

Читайте також:  Токсічна подруга: 7 ознак того, що дружбу точно настав час закінчувати

Алін і Марія

Вся річ у тім, що обидва впевнені у своїх діях і рішеннях. Та й кому яке діло до їхнього щастя? “Я знаю, що маю рацію. І впевнений, що вона найкрасивіша. Я пишаюся нашими стосунками, і ніхто не в силах змінити цього”, – вважає Алін. До слова, своє кохання хлопець доводить не тільки словами, а й ділом.

Марія

Так, наприклад, Марія через свою вагу не завжди може знайти щось у магазинах одягу. Для того щоб його кохана завжди була ошатна, Алін з нуля за місяць навчився шиття. Своє рішення освоїти нову навичку молодий чоловік пояснює не тільки бажанням допомогти. Він просто хоче, щоб вона знала, наскільки красива і в якому гарному одязі.

Алін

Молоді люди не бояться ділитися своїм коханням у соціальних мережах. Адже вони знають, що, цілком можливо, їхній досвід може не тільки стати в пригоді, а й надихнути багатьох людей. “Сподіваюся, що, можливо, хтось у цьому світі побачить це і зрозуміє, що це нормально – кохати того, кого хочеш”.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я