Готівковий кредит: умови та переваги отримання для українських громадян

17
товар

Що б не відбувалось у світі, а економічний розвиток продовжується завжди (змінюється лише швидкість). Одним з його наслідків стала поява такого виду фінансових послуг як кредитування. Його надають банківські та інші фінансові установи.

Сучасне суспільство вже звикло до того, що є кредити, які можна взяти у будь-який час і майже на будь-які потреби. Фізичні особи, які є громадянами України, можуть отримати кредити готівкою у банку «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ», аби використати гроші на покупку товарів або оплату послуг.

Споживче кредитування призначене для особистих витрат фізичної особи – оплату великих покупок, лікування, навчання, подорожей, ремонтних робіт і т.д. При цьому можна й не вказувати цільове призначення позики, а просто використовувати її на власний розсуд.

Особливості кредитування у АБ«КЛІРИНГОВИЙ ДІМ»

Говорячи про те, хто ж може отримати позику, варто зазначити, що вимог до позичальника небагато:

 • вік – від 21 до 70 років;
 • наявність українського паспорта;
 • стабільний дохід у достатньому розмірі, щоб виплачувати щомісяця необхідну суму по кредиту.

Клієнти, які користуються послугами споживчого кредитування, отримують кошти на таких умовах:

 • термін повернення грошей – від 3 до 36 місяців;
 • розмір позики від 3000 до 200 000 грн;
 • мінімум документів для оформлення договору: паспорт та ідентифікаційний код (якщо сума перевищує 50 000 грн, потрібно буде підтвердити джерело і розмір доходу);
 • є обов’язкова разова комісія, розмір якої може доходити до 20%;
 • реальна річна процентна ставка залежить від розміру кредиту, а починається вона від 68,31%;
 • можливість достроково погасити кредит без переплат.

Якщо в інших видах кредитів потрібна застава або поручитель, то для споживчих позик вони не потрібні. Також не доведеться платити за послуги посередників чи третіх осіб. Відсутні тут і супровідні послуги банківської установи.

Читайте також:  Замовлення ліків в онлайн-аптеці: основні переваги та поради

Плюси отримання позики

Люди користуються даною послугою, бо це зручно і вигідно з таких причин:

 • можливість отримати гроші дистанційно (на банківську карту), а потім зняти їх у зручний момент, якщо знадобиться готівка;
 • розподіл навантаження на особистий бюджет (не потрібно віддавати одразу велику суму за покупку чи оплату послуг, оскільки вона розділена на невеликі частини, які легше виплачувати протягом довшого періоду);
 • задоволення актуальних потреб (не завжди є час чекати, поки назбирається потрібна сума, а позика дає можливість отримати бажане одразу).

Щоб одразу розуміти, яку суму потрібно буде сплачувати щомісяця, варто скористатись кредитним калькулятором на сайті банку. Для розрахунку вказуєте суму та термін повернення – система покаже орієнтовний розмір платежу.

А якщо ви вже є клієнтом банку «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» і користуєтесь карткою «Вільна», можна швидко отримати кредитні гроші на неї за спрощеною процедурою у Дії (до 130 000 грн), оформивши «Вільний кредит».

Щоб ознайомитись з детальнішими умовами послуг читайте інформацію на сайті або консультуйтесь з представниками банку по телефону чи в одному з відділень.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я