Галкін показав фото Пугачової, що тільки вийшла з душу

23
Максим Галкін та Алла Пугачова

Як стало відомо, Максим Галкін знову поділився знімком подружжя. Щоправда, цього разу момент був обраний досить делікатним. Проте це не збентежило вірних шанувальників Алли Борисівни. А тому незабаром публікацію шоумена закидали компліментами. Якою ж постала Пугачова і що з цього приводу думають користувачі мережі.

Максим Галкін поділився знімком дружини

Мабуть, ні для кого не секрет, що ось уже понад два роки Алла Пугачова та Максим Галкін проживають далеко від свого легендарного замку за кордоном. Так, зіркове подружжя насолоджується теплим кліматом Ізраїлю. Хоча, поза всяким сумнівом, це не заважає знаменитостям перебиратися на літній період у Юрмалу, де сонце, що більш щадить, і температура повітря.

При цьому, що важливо, поки у шоумена на паузі його концертна діяльність, він не перестає радувати передплатників знімками та відеозаписами із сім’єю. Так, наприклад, нещодавно артист показав Гаррі, який підріс. Хлопчик тоді займався розставлянням гральних карт на столі, щоб потім створити ефект доміно.

Гаррі Галкін

А передостаннього дня квітня Максим Галкін поділився новим знімком дружини. Що цікаво, гумористу вдалося підловити Аллу Борисівну в делікатний момент. Справа в тому, що Пугачова якраз відпочивала після ухвалення душу. Так, 75-річна легенда російської естради постала перед об’єктивом у рожевому халаті з ажурними вставками.

«Молодіє на зло всім хейтерам»

Алла Пугачова

Волосся Алли Борисівни було загорнуто в білий рушник. Образ доповнив легкий макіяж, який Примадонна не забула завдати навіть у такий момент. Тим не менш, користувачі Мережі в один голос почали закидати кумира компліментами. Адже, погодься, мало хто може дозволити собі так чудово виглядати в такому поважному віці.

«Алла Борисівна не змінюється. Красива і статна жінка», «Дуже добре виглядає. Яка різниця: пластика, косметологи? Краса вимагає коштів, а вона на це заслужила», «Так мило і по-домашньому. Дякую за тепле фото», «Максим схопив справжню красу! Алла виглядає супер», «Така ніжна». «Молодіє на зло всім хейтерам і злим мовам».

Алла Пугачова

Також деякі коментатори зауважують, що зіркове подружжя з дивовижною постійністю демонструє одностайність у поглядах. Адже деякі колеги знаменитостей та прості обивателі й сьогодні не цураються поділитися «інсайтами» відносин Максима та Алли Борисівни. Але, як неважко помітити, Галкіна та Пугачову зовсім не цікавлять плітки та всілякі казки про себе.

Читайте також:  "Хто на що вчився". Чим відрізняються шлюби Кейт Міддлтон та Меган Маркл

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я