Дослідник цивілізації майя з Рівненщини став послом у Перу

16

Про це повідомляється на сайті президента.

Указом №872/2022 Володимир Зеленський призначив Юрія Полюховича Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Перу.

+ один Могилянець і земляк з Рівненщини в родині українських Послів. Науковець, який дешифрував ієрограф майя алай, який вчився та працював в США і Мексиці, служив заступником міністра освіти, окрім англійської вільно володіє іспанською та класичною чолті. Та дуже любить Україну. вітаю, друже Посол в Перу Yuriy Polyukhovych – написала Надзвичайний і Повноважний Посол України в США Оксана Маркарова.

Костопільчанин Юрій Полюхович – один із двадцяти фахівців на всій планеті, які вміють читати письмена давнього народу майя. Є провідним експертом з питань стародавньої писемності і культури майя в Україні, доктор філософії, співробітник наукового проекту «База даних ієрогліфічної писемності майя» Каліфорнійського університету у Девісі (США).З 2014 до 2016 року був радником Міністра освіти і науки України на громадських засадах.11 вересня 2019 року призначений на посаду першого заступника Міністра освіти і науки України. З 10 по 25 березня 2020 р. — виконувач обов’язків міністра освіти і науки України.

Читайте також:  Лісівники Рівненщини передали для ЗСУ допомогу на суму 40 мільйонів гривень

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я