Домкрат гідравлічний – вибір, функції, застосування

193
Домкрат гідравлічний

Автомобільні домкрати входять до базового пакету обладнання, який можна знайти у кожному автомобілі. Функція домкрата проста і нехитра, його завдання – підняти кузов автомобіля над рівнем дороги, завдяки чому стає можливим, наприклад, поміняти колесо. Удосконалені підйомники відрізняються високою вантажопідйомністю, завдяки чому можна підняти весь автомобіль на висоту.

У кожному автомобілі є домкрат, який використовується переважно в екстрених ситуаціях. Завдяки йому можна швидко та якісно замінити зламані вузли автомобіля. Тому варто купити гідравлічний домкрат, щоб підйомник був відповідної якості виконання, завдяки чому його функціональні властивості завжди будуть залишатися бездоганними.

На що звернути увагу під час вибору автопідйомника?

Автомобільний витяг повинен бути плавним і надійним у роботі. При низькій якості можна серйозно пошкодити весь автомобіль через потенційний ризик падіння з домкрата. З цієї причини краще уникати найдешевших механічних підйомників: їхня вантажопідйомність може бути нижчою за параметри, зазначені виробником. Дешеві неякісні автомобільні домкрати використовуються тільки для ремонту автомобілів з дуже малою спорядженою масою. Цільове використання автомобіля не менш важливе. Для довгих, важких та масивних автомобілів (наприклад, вантажівок) знадобиться спеціалізований підйомник, вантажопідйомність якого перевищить 2 тонни.

Автомобільний витяг, адаптований до ваги автомобіля

З цієї причини для великих автомобілів рекомендується витяг типу «жаба», експлуатація якого комфортна незалежно від ваги, що піднімається. Ви також можете вибрати гідравлічний домкрат пляшкового типу. Цей тип обладнання більш довговічний, ніж стандартні трапецієподібні підйомники, які постачаються з легковими автомобілями. Однак експлуатація трапецієподібного витягу відносно незручна, тому, коли ви часто ремонтуєте або модифікуєте елементи кузова, варто озброїтися аксесуарами, які забезпечать комфорт використання під час усіх робіт навколо автомобіля.

Якщо у вас є питання, які можуть стосуватися як технічних характеристик автопідйомників, так і їх наявності на складах, звертайтеся безпосередньо до інтернет-магазину. Наші консультанти будуть раді проконсультувати на вибір найбільш відповідного обладнання.

Читайте також:  Навіть не пробуйте: 7 популярних лайфхаків у прибиранні, які не працюють

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я