Дочка Брюса Вілліса і Демі Мур зізналася, що у неї діагностували аутизм

12
Брюс Вілліс і Демі Мур

Як стало відомо, Таллула Вілліс поділилася одкровеннями з підписниками на тему власної недуги. Однак мова далеко не про ті проблеми, з якими змушена була зіткнутися раніше спадкоємиця “Міцного горішка”. Бачиш, лише кілька місяців тому їй діагностували аутизм. Що ж повідала дочка Брюса Вілліса про свою хворобу, ти дізнаєшся разом з нами в найближчі кілька хвилин.

Дочка Брюса Вілліса про свою хворобу

Як ти напевно знаєш, Таллула Вілліс є молодшою з трьох спадкоємиць акторів Брюса Вілліса і Демі Мур. Місяць тому вона відсвяткувала свій тридцятий день народження. А вже за кілька тижнів вирішила поділитися непростою новиною зі своїми підписниками.

Варто зазначити, що за своє життя Таллула встигла пройти чимало випробувань. Так, наприклад, лише нещодавно їй вдалося побороти розлад харчової поведінки. При цьому дівчина також перебувала у важкій залежності від міцних напоїв. Здавалося б, нарешті вона може забути про все це як про страшний сон. Але у долі були інші плани.

Таллула Вілліс

16 березня Таллула опублікувала у своєму блозі в соціальній мережі Instagram архівний відеозапис. На кадрах можна помітити, що вона ще дитина, а Брюс тримає свою спадкоємицю на руках. Вони перебувають на одному зі світських заходів. При цьому актор якраз дає інтерв’ю журналістам.

“Дізналася про це влітку”

Але примітно те, що Таллула в цей момент майже не відриває руки від свого батька, з цікавістю погладжуючи обличчя і голову чоловіка. “Скажи мені, що у тебе аутизм, не вимовляючи вголос, що у тебе аутизм”, – підписала публікацію молодша дочка “Міцного горішка”. І, безумовно, для підписників дівчини ця новина стала повною несподіванкою.

Багато хто вирішив підтримати спадкоємицю голлівудських зірок теплими словами. Інші виявилися зацікавленими подробицями недуги. “Насправді це перший раз, коли я публічно розповідаю про свій діагноз. Дізналася про це влітку. І це змінило моє життя”, – зізналася донька Брюса Вілліса, говорячи про свою хворобу.

Читайте також:  Демі Мур переїхала до Брюса Вілліса, щоб допомагати дружині актора доглядати хворого

Важливо зазначити, що аутизм наразі не лікується. Сама по собі недуга є розладом, що виникає внаслідок порушення розвитку головного мозку. Аутизм характеризується всебічним дефіцитом соціальної взаємодії та спілкування. При цьому інтереси у того, хто страждає на цю недугу, досить обмежені, а дії – повторювані.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я