До семисот кілограмів вареників та голубців на Різдво для ЗСУ зліпили освітяни Вараської тергромади

44

Освітяни Вараської тергромади знов саморганізувалися – у передріздвяні дні закотили рукави та стали до господарювання. Не було серед них посад, бо всі стали кулінарами на день. Як повідомляє ресурс Volodymyrets City :

Як повідомляє ресурс Volodymyrets City :

Третього січня у Вараському ліцеї №1 зібралися усі директори і заступники освітньої галузі громади. А у Сопачівський ліцей, Собіщицький Ліцей, Рудківський Ззсо, Більськовільський Ліцей, Мульчицький Ліцей, Старорафалівська гімназія, Заболотівська гімназія – зібралися колективи навчальних закладів громади. Загалом команда варенико-голубцеліпів нараховувала майже півтори сотні учасників.

Тож, коли вкінці трудового дня зважили в усіх локаціях готову продукцію, – самі вразились. Майже шістсот кілограмів поліської традиційної передріздвяної смакоти!

– Ми ліпили вареники! Разом! Так приємно єднатися, бути одним цілим, бути командою. Сьогодні вкотре освітяни Вараської громади показали приклад згуртованості. Ми зібрались, щоб хоч так донести на позиції нашим захисникам тепло батьківського дому, пахощі маминих страв. Ці страви помандрують туди, де не так світить сонце, як удома, де не так йде сніг, де не так йде дощ, де смуток, де активна війна. Бережіть себе наші Соколи, наші Лебідки. Ми віримо і впевнені, що у 2023 році усі повернуться на вареники до мам з перемогою! – завершила подію Олена Корень.

Вся готова продукція від освітян буде доправлена на Харківщину, до земляків-захисників та їх побратимів вже п’ятого січня. Тож Святвечір буде і у наших героїчних ЗСУ. Побажаймо їм перемоги і Божої охорони! Віримо. Слава Україні!

Читайте також:  У Рівному зникнуть деякі маршрутки, натомість їх замінять великогабаритні автобуси

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я