ДеСантіс переходить у наступ на свого суперника по партії Трампа

16

Американський республіканець ДеСантіс і колишній президент Дональд Трамп вважаються великими суперниками, особливо через майбутню виборчу кампанію. Тепер тон стає дедалі різкішим.

 

ДеСантіс переходить у наступ на свого суперника по партії Трампа

Відомий американський республіканець Рон ДеСантіс після тривалого стриманості переходить у наступ на свого суперника по партії, колишнього президента США Дональда Трампа. В інтерв’ю британському журналісту Пірсу Моргану, опублікованому у вівторок увечері, ДеСантіс зробив низку випадів на адресу свого колеги по партії.

Згадавши про розслідування проти Трампа в Нью-Йорку з приводу грошових виплат порноакторці, ДеСантіс знову пожартував, що не може коментувати «поведінку, яка лежить в основі». «Це не входить до моєї компетенції». Відповідаючи на запитання про відмінності між ним і Трампом, ДеСантіс вказав на свій власний стиль керівництва, який не передбачає «щоденної драми», а зосереджений на загальній картині – і просування порядку денного народу, а не свого власного.

На запитання, чи зможе він перемогти чинного президента-демократа Джо Байдена на виборах, ДеСантіс відповів: Думаю, так. 44-річний кандидат наголосив, що він не каже, що братиме участь у виборах. Він просто каже, що має все необхідне.

Трамп та ДеСантіс випереджають у опитуваннях

Очікується, що ДеСантіс претендуватиме на пост президента на виборах у листопаді 2024 року. Вважається, що він має деякі шанси. Він ще не оголосив про висунення своєї кандидатури. Трамп вже офіційно оголосив кілька місяців тому, що балотується на президентську номінацію від Республіканської партії. За результатами опитувань вони обоє значно випереджають інших потенційних претендентів на пост президента від партії.

Під час передвиборних виступів Трамп все частіше нападає на свого головного внутрішньопартійного суперника, називаючи його “Рон де Санктімоніус” (“Санктимоніус” у перекладі з німецької означає лицемірний). Трамп відомий тим, що вигадує принизливі прізвиська для політичних опонентів. Досі ДеСантіс практично не коментував публічно нападки Трампа, а також досить стримано відгукувався про свого колегу по партії.

Читайте також:  Відновилися бойові дії у Судані

На запитання про його «улюблене прізвисько» Трампа ДеСантіс відповів, що не знає, як пишеться «Ron DeSanctimonious» і що воно має означати. «Але мені воно начебто подобається». Далі він сказав: “Можете називати мене як завгодно – якщо тільки ви теж називаєте мене переможцем”. Тому що саме таким він у Флориді, сказав він. ДеСантіс є губернатором цього південного штату і був переобраний у листопаді минулого року з великим відривом.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я