Державний архів Рівненської області оцифровуватиме фонди із дослідження родоводу

12

Це стало можливим завдяки співробітництву з корпорацією FamilySearch International (США), в рамках якого планується зробити понад 4 мільйони фото документів Рівненщини. Фотографуватимуть церковні, юдейські, дворянські, податкові, військові та інші документи.

Нагадаємо, що FamilySearch International – це некомерційна сімейно-історична організація, діяльність якої присвячена об’єднанню поколінь. Вона працює майже 150 років. Сьогодні корпорація співпрацює з 10 тисячами архівами світу, серед яких 33 архівні установи країн Європи.

Цьогоріч цей онлайн ресурс став доступним українською мовою.

«На Рівненщині оцифровуватимуть переважно документи генеалогічного характеру, аби розширити доступ до архівних документів у режимі онлайн. Це такий собі цифровий банк даних, який містить оригінальні копії. В каталозі корпорації вже є понад 20,5 мільйонів таких зображень, а завдяки розпочатому проєкту, ми його поповнимо ще й документами нашого архіву», – розповів директор установи Олег Дзецько.

Олег Дзецько також додав, що співробітництво між Державною архівною службою України та американською корпорацією розпочалося ще чотири роки тому, а стрімко набрала обертів нещодавно. Рівненщина стала десятим регіоном, який вже підписав меморандум про співпрацю і підготував перелік біографічних документів. В рамках проєкту партнери також передадуть спеціальне устаткування.

Всі хто цікавиться історією своєї сім’ї, досліджує життя своїх попередників можуть увійти у безкоштовну систему найбільшого в світі онлайн ресурсу родинної історії: https://www.familysearch.org/uk/

Читайте також:  У Вараському районі вщент згорів будинок: загинули двоє людей (Фото)

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я