Це працює! 5 прийомів захисту від енергетичних вампірів

55

З енергетичними вампірами ми зустрічаємося всюди, але не всі з нас вміють їх миттєво розпізнати. Це люди, які спеціально виводять нас на негативні емоції – вони харчуються негативом. Після сварок вони зазвичай піднімається настрій, вони відчувають приплив сил.

Як зберегти енергію при контакті з енергетичним вампіром?

Визначити заздалегідь бажані теми розмови

Найчастіше нас вибивають із колії теми, на які нам незручно чи не хочеться говорити. Позначте їх на самому початку діалогу, щоб за бажання провокатора обговорити те, що вам неприємно, мати можливість уникнути їх, зазначає Marieclaire.

Завжди пам’ятайте, що негатив не звернений особисто до вас

Енергетичному вампіру все одно, хто стане його “жертвою”. Його провокації та негативна енергія не спрямовані саме на вас. При контакті з “вампіром” завжди пам’ятайте фразу: “Це не має до мене ніякого відношення”. Ця формула опору відмінно допомагає подивитися на ситуацію з боку та знизити вашу залученість до розмови.

Слухати, але не чути

Намагайтеся не надавати важливості діалогу з вампіром. Якщо уникнути контакту все ж таки немає можливості, то постарайтеся слухати, але не чути. Не приймайте інформацію надто близько до серця, не пропускайте її через себе. Кивайте, відповідайте однозначно, не уточнюйте деталі. Тоді вампір швидко втратить інтерес до вас.

Покажіть байдужість мовою жестів

У розмові з “вампіром” схрестіть руки чи ноги, не жестикулюйте і не залучайтеся “фізично” до діалогу. Покажіть провокатору всім своїм тілом, що розмова вам не цікава. Можна трохи похуліганити та показати “вампіру” “фігу” в кишені. Це допоможе надати вам запалу та впевненості якнайшвидше завершити діалог.

Пам’ятайте про правильне дихання

Якщо зустріч з “вампіром” таки відібрала у вас енергію, необхідно постаратися її заповнити. Найдієвіший спосіб – наповнити організм киснем за допомогою правильного дихання. Зробіть 3 глибокі вдихи через ніс і видих через рот. На вдиху потрібно випнути живіт і сконцентруватися на пупці. На видиху — втягнути живіт і звернути увагу на поперек. І видихнути все повітря максимально (і навіть більше). Якщо є можливість – заплющити очі і постарайтеся розслабитися. Правильна техніка дихання допоможе швидко заспокоїтись та відновити енергетичний баланс.

Читайте також:  Зіпсований сніданок: помилки, які роблять вівсянку несмачною

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :