Чи всім бійцям ТрО Рівненщини вистачить касок

29
каска

Дочекалися. На 6 місяці війни тероборону Рівненщини нарешті доукомплектували захисним спорядженням. Через два місяці після надходження бронежилетів, настав час і касок. Сьогодні в обласному центрі для територіальної оборони видали 1554 шоломи, які попрямують у райони.

Триває 6 місяць війни, а тероборона Рівненщини лише сьогодні отримала каски. Нагадаємо наша область межує з Білоруссю на протяжності понад 200 кілометрів. Та ось із забезпеченням спорядженням наших захисників не поспішали. Лише два місяці тому ТРО отримала бронежилети 4 класу. Нині ж, у райони передадуть і каски. 1554 шоломи привезли в Україну із Туреччини. Одна каска вартує понад 8 тисяч гривень.

Зі слів командира бригади тероборони, шоломи якісні, адже пройшли випробовування рівня захисту. Олександр Цись, каже, що наразі військові у області повністю забезпечені захисним спорядженням. У тому разі, якщо знадобиться посилення – резервних комплектів вистачить.

На забезпечення спорядженням військових із обласного бюджету було виділено більше 41 млн грн, у тому числі понад 24 млн грн. надійшло від територіальних громад. Рівненщина придбала каски за співфінансування 57 громад, які у свою чергу виділяли кошти по мірі спроможності.

Розподіляють каски залежно від того, скільки коштів виділила кожна громада. У Рівному залишиться 77 касок, у Сарненський район передадуть-111, у Дубенський – 154, у Рівненський -220, 606 у 104 окрему бригаду ТРО, та ще 386 шоломів у Вараський район.

Наші військовослужбовці потребують захисту найвищого рівня. Лише так вони зможуть боронити наші кордони від непроханих гостей. І ось, не минуло і пів року як бійці тероборони Рівненщини таки дочекалися підтримки.

Читайте також:  Зеленський виступить перед сенаторами США

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я