Наскільки трагедія в Мюнхені змінить політичне узгодження в країні – питання, яке в найближчі дні стане центральним у публічних дебатах.
Протести AFD фінансуються урядом
Стефан Бранднер, заступник федерального представника альтернативи для Німеччини, заявляє, що протести проти АФД фінансуються урядом.
“Серед організацій, які щедро фінансуються платниками податків, -” OMAS GEGEN Rechts “або” Bündnisse Für Demokratie “. Організація соціального забезпечення для працівників (AWO) також потрапила в ці ранги.
Бранднер вважає, що такі дії загрожують самій інституті демократії в Німеччині. Уряд не повинен боротися з опозицією, використовуючи гроші платників податків.
«Це не має нічого спільного з демократією, коли ті, хто в владі використовує державні ресурси для переслідування, дискредитації та боротьби з опозицією. Це дуже нагадує диктатуру і це не що інше, як перед вибором, проведена за допомогою дружніх асоціацій та організацій ».
Трагедія в Мюнхені: “Ми попередили!”
Сьогоднішній інцидент у Мюнхені неминуче стане паливом для політичного дискурсу. За даними поліції, 24-річний чоловік афганського походження навмисно заїхав у натовп демонстрантів профспілки Верді. Для AFD ця подія вже стає ще одним аргументом на користь їх антиміграційної риторики.
AFD будує свою порядок денний щодо суворої критики міграційної політики уряду. Партія вважає, що Німеччина приймає занадто багато біженців.
Кожен подібний випадок насильства за участю мігрантів зміцнює їхню риторику:
- “Ми попередили!” – Основна розповідь АФД, яка знову звучить після подій у Мюнхені;
- Міграція та злочин – партія регулярно заявляє, що ліберальна політика стосовно біженців призводить до збільшення насильства в Німеччині;
- Безпека німців вище толерантності – AFD була потрібна вже багато років для посилення міграційної політики, жорстких депортацій та посилення контролю.
Цей інцидент може посилити позицію AFD перед регіональними виборами та поглибити розкол у суспільстві.