Чому в холод не можна вдягати колготки під джинси?

37

Кожної зими, щоб не здригнутися шляхом до офісу або місця зустрічі, ми вибираємо “капустяний” стиль у кілька шарів одягу, зберігаючи вірність переконанню, що, крім маєк-світрів-шарфів і чобіт на хутрі, зберегти тепло допоможуть колготки, натягнуті під джинси.

Тут криється головна помилка, тому що комбінація “колготки + штани” насправді не така ефективна, як здається, і задля збереження тепла слід скасувати цю порочну практику в зимовому гардеробі, зазначає видання Elle.

Багатошаровість як стратегія, що утеплює, має всі шанси на успіх, але тільки коли це не стосується колготок з еластичного поліаміду. Насправді колготки, одягнені під джинси, не дихають і не гріють, оскільки щільна, гладка синтетика не є теплопровідною. Навпаки, перешкоджаючи нагріванню повітря між тілом і джинсами, вони лише холодять – тобто забезпечують ефект, протилежний очікуваному.

Як тоді утеплюватися? Ось кілька альтернативних рішень.

Теплі джинси

Найпростіший і очевидніший варіант – джинси з утепленням, придумані спеціально для холодних зим. Вони відрізняються від звичайних щільністю деніму, наявністю наповнювачів або підкладки – від натуральної бавовни для несильних холодів до щільного начісу, що зберігає тепло навіть у екстремальні морози.

Термобілизна

Спеціальна білизна набагато комфортніша і тепліша, ніж синтетичні колготки, і, крім того, зрадницьки не сповзає з стегон при ходьбі. Концепція термобілизни заснована на використанні відкритих тканинних структур: внутрішня поверхня тканини забезпечує повітряний потік, який вбирає піт, охолоджує під час руху і завдяки властивостям, що дихають, забезпечує комфортну сухість шкіри.

Вовняні колготки

Колготки з тонкої вовни, можливо, не такі витончені, як синтетичні, зате, на відміну від останніх, доречні під джинсами взимку, оскільки справді зігрівають завдяки теплопровідності та повітропроникності натуральної пряжі. З точки зору комфорту найкращий варіант – двошарові колготки, де зовнішній шар вовняний, а внутрішній – бавовняний.

Читайте також:  5 речей, які потрібно зробити у листопаді, щоб не розоритися у грудні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я