Чому підписники вважають, що Періс Хілтон небезпечна для своїх дітей

17
Періс Хілтон

Здається, деякі знаменитості не можуть і зітхнути без того, щоб не почути на свою адресу чергову порцію критики чи хейту. Подібним останнім часом особливо може похвалитися новоявлена мати, модель і світська левиця. Так, користувачі Мережі щосили сурмлять, що Періс Хілтон небезпечна для своїх дітей. Але чи так це насправді і що взагалі послужило причиною для подібних розмов, ти дізнаєшся в нашому матеріалі в найближчі кілька хвилин.

Періс Хілтон небезпечна для своїх дітей

Мабуть, догляд за новонародженим не можна порівняти ні з чим. Необхідно бути поруч із дитиною 24 години на добу і сім днів на тиждень. Міняти підгузки. Стежити за прийомами їжі та будь-яким нездужанням. Одним словом, тримати руку на пульсі. Якщо, звичайно, у тебе немає кількох нянь, готових узяти на себе всю брудну роботу.

Періс Хілтон

І, як ти знаєш, у Періс Хілтон якраз є така можливість уникнути будь-якої неприємної ситуації. Та й навіщо морочитися, якщо під рукою завжди є обслуга. Вже краще залишити діточок для спільних фотосесій і публікацій в Instagram. І одна з таких публікацій якраз і наробила галасу. Та такого, що, здається, навіть світська левиця не очікувала.

Річ у тім, що нещодавно знаменитість опублікувала чарівне відео, на якому можна помітити сплячого Фенікса. Хлопчик накритий ковдрою. Здавалося б, що тут такого? Однак користувачі Мережі вважають інакше. Так, у коментарях тут же почали писати про те, що Періс Хілтон небезпечна для своїх дітей.

“Спасибі, що звернули на це увагу”

Він же так задихнеться!“, “Куди вона дивиться?“, “О, як мило. Ні! Це не собака, нешановна Періс“, “Схоже, спадкоємці для неї черговий аксесуар“. Як бачиш, багато користувачів Мережі не на жарт стурбовані станом справ у родині знаменитості. Однак їх тут же поспішили заспокоїти інші коментатори. Адже поруч із Хілтон напевно є люди, які зможуть вчасно врятувати ситуацію.

Читайте також:  60-річчя Бреда Пітта не обійшлося без скандальної нотки

Періс Хілтон

Що ж до самої зірки подіумів, то вона не стала вступати в словесні баталії з підписниками. “Спасибі, що звернули на це увагу“, – тільки й відповіла Періс. І така поведінка цілком передбачувана. Так, можна зробити припущення, що знаменитість ще не до кінця оговталася після попередніх скандалів.

Бачиш, не так давно з’ясувалося, що Хілтон донедавна навіть не знала, як змінити підгузок своєму синові. Та й розміри його голови неймовірно налякали фоловерів світської левиці. Але коли ж зменшиться градус напруги в соцмережах Періс? Та й чи вийде це взагалі? Адже, як заявляє сама спадкоємиця сімейного бізнесу, у неї в планах велика родина.

Періс Хілтон

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я