Чому ні розлучення, ні чутки про зради не змогли розлучити Жан-Клода Ван Дамма та Гледіс Португез

86

Жан-Клод Ван Дамм із дружиною у шлюбі вже 23 роки. Вони доводять, що справжнє кохання не руйнують навіть помилки, у тому випадку — розлучення. Як і в будь-якої іншої пари, у Ван Дамма і Гледіс Португез було чимало злетів та падінь. І хоча, зіткнувшись із труднощами, вони намагалися жити окремо, згодом вони зрозуміли, що любов сильніша за будь-яку перешкоду, що зустрічалася на шляху.

Жан-Клод Ван Дамм з дружиною: весілля та розлучення

Актор, майстер бойових мистецтв та режисер Жан-Клод Ван Дамм зустрів свою майбутню дружину ще у минулому столітті. Бодібілдер, фітнес-модель та актриса Гледіс Португез підкорила його серце. У 1987 році вони одружилися.

Пара не стала відкладати у довгу скриньку поповнення в сім’ї. Того ж року у них народився син Крістофера ще через три – сім’ю згуртувала дочка Б’янка. Здавалося, щастя вже нічого не зможе перешкодити. Але через кілька років після народження дочки Ван Дамм та Португез зіткнулися з труднощами. Вони вирішили покласти край своєму союзу.

Як Жан-Клод і Гледіс одружилися вдруге

Після розлучення колишнє подружжя не поставило хрест на особистому житті. 1994 року Ван Дамм одружився з колишньою актрисою та моделлю Дарсі Лап’єр.. У цьому шлюбі в актора з’явилася третя дитина – син, якого назвали Ніколас. Шлюб знаменитостей прожив недовго: через три роки вони розлучилися.

Після цього Ван Дамм та його колишня дружина Гледіс знову почали проводити час разом. Здається, потихеньку вони почали розуміти, що зробили помилку в минулому, а кохання між ними не згасло. Жан-Клод та Гледіс вирішили відновити свої відносини і знову одружилися 1999 року.

Третій шанс

15 років закохані провели у розумінні та злагоді. Але в їхній шлюб знову почали вповзати проблеми. У 2015 році Гледіс вдруге подала на розлучення, заявивши, що причиною розлучення стали їхні непримиренні розбіжності. Цікаво, що до розлучення все ж таки не дійшло. За два місяці після подачі документів пара знову помирилася. Хтось вважає, що вони зрозуміли, як сильно люблять одне одного і що розлучення буде надто важким як для них, так і для дітей. Але є й ті, хто підтримує думку про те, що Ван Дам просто відкупився від дружини дорогим особняком, а його шлюб став штучним, для вигляду.

Читайте також:  Лопес та Аффлек у шлюбному контракті встановили ціну зради один одному

Сам Жан-Клод Ван Дамм у своїх коментарях схильний до першого варіанта. важливості кохання та сімейних цінностей. «Пари мають працювати разом, незважаючи ні на що, вони мають зростати. Я вже був у розлученні, і це не приносить задоволення ні дітям, ні батькам. Якби люди могли триматися разом, як за старих часів, цінності повернулися б»– сказав Ван Дамм після того, як вони з Гледіс вирішили дати своєму шлюбу третій шанс.

А коли актора запитали, чи не вирішили вони триматись разом лише через дітей, він категорично не погодився. Ні. Розлучення простий. Розлучення – це слово. А кохання — це почуття. Змішати те й інше складно. Ми любимо один одного”– Заявив Ван Дамм.

Звісно, ​​не всі вірять у щирість слів актора. Адже досі ходять чутки, що в нього є коханка, яку він навіть особливо не приховує. Дружина залишилася для відводу очей. А ти як вважаєш, чи варто давати другий чи навіть третій шанс комусь? Якщо ти маєш такий досвід, розкажи у коментарях, чим він закінчився.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я