Чому не можна пити мінеральну воду щодня?

34

Мінеральна вода містить багато корисних речовин, які потрібні нашому організму. Проте щоденне її споживання без призначення лікаря може зашкодити здоров’ю.

Чи корисна будь-яка мінеральна вода

Користь мінеральної води залежить від мінералів, що входять до її складу. А також їхня кількість. Якщо таких солей менше 1 грама на літр – це звичайна їдальня вода. Її можна пити без обмежень. Якщо більше – це вже мінеральна вода.

Мінеральність води залежить від родовища та того, з якими гірськими породами вода контактувала під землею.

Мінеральна вода буває гідрокарбонатною, сульфатною, хлоридною або змішаною. І кожна їх має свої лікувальні властивості. Наприклад, гідрокарбонатна допомагає при підвищеній кислотності шлунка, а хлоридна – при зниженій.

Відповідно мінеральну лікувальну воду повинен призначати медик, виходячи зі стану здоров’я людини.

Як може зашкодити мінеральна вода

Неправильне пиття мінеральної води загрожує негативними наслідками для здоров’я. Зокрема, зловживання таким напоєм може підвищити кислотність настільки, що призведе до передвиразного стану. Або може збільшити тиск.

На лікувальних мінеральних водах виробники ставлять відмітку про те, що цей напій не можна вживати довше протягом певного терміну – наприклад, не довше трьох місяців.

Тому обов’язково завжди перевіряйте етикетку та контролюйте, скільки часу ви п’єте цю воду. Робіть перерву кілька місяців у її споживанні.

Якщо мінеральна вода збагачена кальцієм, то при надмірному вживанні напою можна отримати ускладнення та перевищення вмісту цього елемента у крові.

Тоді прискорюється процес згортання крові, що може призвести до утворення тромбів. І, як наслідок, виникають інсульти та інфаркти. Кальцій також може відкладатись на клапанах серця, що надалі призведе до аритмії.

Також важливою характеристикою є те, чи газована вода. У невеликій кількості вживання такої не завдасть шкоди, але при постійному споживанні вона може спричинити здуття живота та розвиток хвороб.

Читайте також:  Що робити у разі втрати чи пошкодження багажу?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я