Чому навесні не можна використовувати залізний купорос

11
земля

Перед купівлею купоросу в садовому магазині зверніть увагу на маркування. З’ясуйте, що в складі – мідь або залізо, оскільки дія цих речовин істотно відрізняється.

Неправильне застосування залізного купоросу у весняний період може призвести до небажаних і навіть згубних наслідків для ваших рослин.

І на це є кілька причин. Зараз про них розповімо докладніше.

Причини не використовувати залізний купорос

По-перше, це може негативно вплинути на культури, які активно зростають, оскільки залізний купорос є досить агресивною речовиною і може пошкодити молоде листя і пагони.

Крім того, залізний купорос не тільки знищує грибки, а й вбиває корисні мікроорганізми, що може призвести до порушення структури і поживності ґрунту.

Застосування залізного купоросу в період набрякання бруньок і появи молодого листя може бути особливо небезпечним. Тому рекомендується використовувати більш безпечні та екологічно чисті альтернативи.

Якщо без купоросу не обійтися

Ніколи не поєднуйте залізний купорос з вапняними розчинами, а також з нерозчинним мідним купоросом, інсектицидами на основі фосфору і засобами, які нестабільні в лужних умовах.

І пам’ятайте, що розчиняють мідний купорос виключно в ємностях зі скла або пластику. Під час роботи з цією речовиною обов’язково використовуйте рукавички, захисні окуляри та респіратор.

Читайте також:  Очікується винесення вердикту у справі про вбивство вчительки Паті у Парижі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я