Чому Леонардо Ді Капріо мовчить про війну в Україні

134

До 24 лютого Аліна Байкова та Леонардо Ді Капріо були дуже близькими друзями. Модель та актор спілкуються і сьогодні, але стосунки між ними погіршилися. Багато в чому так сталося тому, що Аліну дуже здивувала реакція Ді Капріо на війну Росії із Україною. У той час, як багато інших американських артистів зайняли цілком однозначну позицію щодо російського вторгнення, Лео продовжує відмовчуватися. І це при тому, що Ді Капріо має українське коріння!

Аліна Байкова та Леонардо Ді Капріо. Дивна реакція артиста

На підтримку України

Серед прихильників України цілковито людей, чиї імена відомі всьому світу. Режисер і актор Шон Пенн, наприклад, особисто бував на лінії фронту і бачив те, що там відбувалося на власні очі. Таємно приїхала до Львова як посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі. У Києві бували Бен Стіллер та Джесіка Честейн.

Багато інших артистів, режисери, письменники та художники підтримують Україну і без візитів до атакованої країни. Зрозуміло, найбільше стійким українцям допомагають знаменитості, які мають українське коріння. Дастін Хоффман, Міла Куніс, Лів Шрайбер … Цей список можна продовжувати нескінченно!

Загадковий Лео

Бабуся Ді Капріо, до речі, народилася в Одесі. Шанувальники артиста були впевнені, що Леонардо стане в авангарді знаменитостей, які підтримують Україну. На жаль, оскароносний Лео досі не зробив жодної публічної заяви щодо розв’язаної Росією війни проти України.

Оскільки Аліна Байкова та Леонардо Ді Капріо були друзями, журналісти звернулися по пояснення до моделі. Але й тут папараці чекав на сюрприз! Як з’ясувалося, останнім часом відносини Аліни та Лео змінилися. Байкова припускає, що це сталося через її активну проукраїнську позицію.

Несподівані деталі

Аліна точно не знає, чому Ді Капріо досі зберігає мовчання щодо війни. Але закликає не судити артиста швидко. Хоч знаменитість і відмовляється від медійності, але по-своєму все ж таки підтримує Україну. «Лео небайдужа доля країни, звідки родом його предки»– Каже Байкова.

Читайте також:  Чим здивували фанатів свіжі фото Шайло та Захари Джолі-Пітт

Слова моделі підтримують і анонімні джерела із благодійних організацій. За словами людей, які побажали залишитися невідомими, Ді Капріо регулярно робить дуже значні пожертвування до фондів, що підтримують українців. Щоправда, Леонардо намагається, щоб про ці його кроки ніхто не знав.

Так, поведінка Ді Капріо дивує багатьох. Але при цьому знаменитість все ж таки по мірі сил вкладається в підтримку українців. Хто знає, що було б, підтримай Леонардо привселюдно атаковану країну. Втім, журналісти думають, що авторитетна думка артиста нічого не змінила б у поточній ситуації. А от пожертвувані ним кошти точно підуть на благо постраждалим людям. А там, можливо, ми нарешті дізнаємося про розгадку таємничого мовчання Ді Капріо!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я