Чому Камілла заздрить Кейт Міддлтон і у що це може вилитися

15

Роки, проведені Каміллою Паркер-Боулз у палаці, не минули даремно. Нова королева-консорт змогла значно покращити своє становище: як у плані титулу, так і в плані стосунків із британськими підданими та родичами Чарльза. Довгий час Камілла в очах багатьох була розлучницею, злою мачухою, але, здається, це в минулому. Щоправда, інсайдери діляться, що побоювання та переживання у Паркер-Боулз із цього приводу все ж таки залишилися. Кажуть що Камілла заздрить Кейт Міддлтон і найбільше хвилюється через майбутню коронацію. Інсайдери розповіли, що так турбує королеву-консорту.

Чому Камілла заздрить Кейт Міддлтон

Кейт Міддлтон, на відміну від Камілли, практично одразу вдалося стати улюбленицею у палаці. Її добрий характер, скромні манери, людяність імпонують підданим. Кейт у багатьох асоціюється з народною улюбленицею принцесою Діаною. Камілла пройшла довгий шлях, щоб її почали поважати і цінувати.

Зрозуміло, Камілла ніколи не скаже вголос нічого поганого про Кейт. Однак інсайдери, близькі до палацу, упевнені, що королева-консорт заздрить принцесі: «Кейт одразу стала явною улюбленицею сім’ї та публіки. Це одна з причин, через яку королева-консорт заздрить принцесі Уельській».

Можливо, Камілле також давало спокою те, що Єлизавета II була особливо прив’язана до Кейт. Не до Камілли, яка нарешті зробила щасливим старшого сина королеви, а до Кейт, дружини онука. Навіть перед відходом королева знову-таки виділила Кейт. Говорять, що Єлизавета мало не в останню хвилину життя вирішила внести зміни до свого заповіту. Практично всі дорогоцінні прикраси Її Величності має успадкувати Кейт Міддлтон. А колекція Єлизавети була великою — її оцінюють у сто мільйонів доларів.

Принцеса Уельська може затьмарити королеву-консорту

Зараз Камілла Паркер-Боулз, за ​​словами інсайдерів, найбільше переживає через майбутню коронацію. Офіційно її чоловік Чарльз піде на престол у травні цього року. У Вестмінстерському абатстві відбудеться урочиста церемонія. Чарльза та Каміллу коронують за старовинними традиціями.

Читайте також:  "Важке рішення". Чому королева Данії позбавила онуків титулів

Звичайно, на цьому важливому заході будуть присутні інші члени королівської родини. Інсайдери діляться, що Камілла найбільше переживає через присутність Кейт Міддлтон. Принцеса, мовляв, може затьмарити королеву-консорту.

Популярність родини Вільяма та Кейт зараз справді дуже велика. Публіка любить як їх самих, так і їхніх дітей: Джорджа, Шарлотту та Луї. Можливо, Камілла тривожиться, що навіть отримавши такий високий титул (королева-консорт), вона не зможе дотягнутися до слави принцеси Уельської. «Камілла почувається ущемленою через те, що Кейт приділяється більше уваги. Вона боїться, що Кейт украде її момент слави»– кажуть обізнані інсайдери.

Крім того, є інформація, що Вільям та Кейт використовують свій вплив, щоб внести зміни до церемонії коронації. Вони вважають, що потрібно зробити цей захід більш сучасним та похмуру атмосферу події зробити теплішою, радіснішою та світлішою.

Цілком ймовірно, що втручанню в церемонію Кейт Камілла не дуже зраділа. «Правда в тому, що сам вигляд Кейт змусив Каміллу згоряти від ревнощів із самого початку. Вона називала її простушкою за спиною», – Кажуть інсайдери. Також вони додають, що Кейт справді може стати новою принцесою Діаною, а от Камілле в цьому випадку світить тільки роль злої мачухи.

А ти як вважаєш, чи варто Каміллі переживати через своє становище у палаці?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я