Брюс Вілліс, який страждає від афазії, переписав заповіт. Кому дістанеться стан актора

217

У березні 2022 року Брюс Вілліс, легендарний «міцний горішок», відсвяткував 67-й день народження. А через деякий час раптом оголосив, що його кар’єра завершена. Публіка сполошилася, відчуваючи недобре. Незабаром з’ясувалося, що знаменитий актор страждає від афазії, розладу, що вразив мозок легенди. Тоді ж, навесні 2022 року, Брюс склав заповіт. А зараз, у грудні, зненацька його переписав! Причому новий заповіт Брюса Вілліса виглядає вельми підозрілим.

Заповіт Брюса Вілліса. Кому і що дістанеться

Стан актора

Кар’єра Брюса Вілліса пішла на спад ще 10 років тому. А останніми роками колись знаменитий актор знімався хоч і багато, але виключно у другосортних стрічках. Причому вибирав ролі, для яких потрібно було буквально 2-3 хвилини бути присутнім на екрані. Реклама таких фільмів йшла з упором на образ Вілліса!

Критики, зрозуміло, плювалися отрутою. Для антипремії «Золота малина» у 2022 році запровадили навіть окрему категорію «Найгірший торішній фільм з Віллісом»! Втім, смішки та знущання вщухли вже навесні. Виявляється, дізнавшись про афазію, актор орав як проклятий, щоб забезпечити сім’ю та рідних. І скупчив чимало, цілих $250 млн!

Велика родина

Для когось така сума була б межею мрій. Брюс же навіть із десятками мільйонів на рахунку працював із останніх сил. Чи бачиш, у актора п’ятеро дітей, і всі – дочки. Звичайно, про розміри посагу не йдеться, адже ми не в середньовіччі живемо. Але гідно забезпечити панянок батько безперечно хотів.

А крім п’яти доньок у Брюса є ще й дві дружини, одна колишня, друга нинішня. Нормальні взаємини після розлучення навіть у Голлівуді — неймовірна рідкість. Але Вілліс завжди був винятком із правил. «Міцний горішок» досі вважає Демі Мур серед близьких друзів. Брюс навіть був у гостях у колишнього на весіллі! Та й до себе на нове одруження її покликав.

Читайте також:  Як Кіану Рівз здивував своїх фанатів, несподівано відвідавши їхнє весілля

Остання воля

Знаменитий актор, подібно до безлічі колег, давним-давно склав заповіт. Корективи до нього чоловік періодично вносив, але до радикальних змін раніше не сягало. Але у грудні 2022 року представники «міцного горішка» провели позачергову редакцію документа!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

Досвідчені папараці нюхом чують можливі сенсації. Тому журналісти миттю вплуталися за юристами, намагаючись правдою та неправдою добути хоч якусь інформацію щодо свіжих змін у заповіті. Результати розслідувань виявилися надзвичайно несподіваними. Виявляється, тепер у документі немає згадок про колишню дружину Вілліса!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

Журналісти не знають, чи належало щось Демі Мур у попередній редакції. Але зараз заповіт Брюса Вілліса виглядає так. Трьом дочкам від попереднього шлюбу Румер, Скаут і Талулі чоловік залишив по мільйону доларів. А левова частка стану, що залишився, дістанеться другій дружині Емме Хемінг і двом дочкам Вілліса від другого шлюбу. Залишається тільки гадати, чому Брюс вирішив зробити так. Принаймні зараз у папараці немає жодних пояснень.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я