Блейк Лайвлі висміяла Кейт Міддлтон за Фотошоп і отримала безліч хейтів

36
Блейк Лайвлі висміяла Кейт Міддлтон

Як стало відомо, Блейк Лайвлі висміяла Кейт Міддлтон. Так, 15 березня 2024 року дружина Раяна Рейнольдса поділилася серією знімків з метою просування власного бренду. І, що цікаво, реакція публіки не змусила себе чекати. Так, багато коментаторів почали звинувачувати актрису в знущанні над принцесою Уельською. Що ж так розгнівало користувачів Мережі, ти дізнаєшся разом з нами в найближчі пару хвилин.

Блейк Лайвлі висміяла Кейт Міддлтон

Як ти напевно знаєш, після перенесеної операції дружина принца Вільяма тимчасово не виконує частину своїх королівських обов’язків. Зокрема, Кейт Міддлтон не з’являється на публіці. Кенсингтонський палац тим часом закликав проявити терпіння і повагу до приватного життя Уельських, щоб принцеса повністю відновилася.

Кейт Міддлтон

І поки медіаресурси і користувачі Мережі будували здогади і припущення про істинний стан речей, Кенсингтонський палац вирішив опублікувати знімок Кейт з дітьми до Дня матері. Щоправда, не обійшлося без скандалу. Адже вже незабаром таблоїди оприлюднили інформацію про те, що фотографія виявилася зміненою за допомогою Фотошопу. Для пересічного коментатора подібне далеко не катастрофа, але не для королівської сім’ї.

А вже менше ніж за тиждень удар прийшов звідки не чекали. Так, Блейк Лайвлі висміяла Кейт Міддлтон, опублікувавши низку знімків для просування власного бренду напоїв Betty Buzz. Здавалося б, у цьому немає нічого поганого. Ось тільки річ у тім, що першу фотографію акторки було також змінено за допомогою Фотошопу.

“Той випадок, коли гроші вищі за порядність”

Зірка серіалу “Пліткарка” постала лежачою біля басейну. Обличчя актриси, як неважко помітити, явно додано до зображення іншої жінки. Ба більше, великий палець на правій руці візуально збільшили. Сама ж Блейк підкреслила, що саме це і стало причиною її відсутності. “Тепер ви знаєте, чому я зникла“.

Читайте також:  Актриса Кіра Найтлі втомилася від того, що чоловіків-батьків вважають героями

Блейк Лайвлі

Ось тільки Блейк Лайвлі явно не очікувала, що її гумор оцінять далеко не всі. Так, частина коментаторів виступила на захист Кейт Міддлтон, вважаючи вчинок актриси низьким.

“Дуже розчарований тим, що ти вирішила приєднатися до клубу “Давайте кепкувати з Кейт””, “Висміювати матір трьох дітей у той момент, коли вона перебуває на лікарняному, – нерозумно і не потрібно. Краще подумайте про те, щоб карма не постукала у ваші двері”, “Той випадок, коли гроші вищі за порядність”, “Я завжди була твоєю фанаткою, але цей “жарт” так розчаровує”.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я