Безпосередність Джорджа з Шарлоттою зруйнувала брехливі твердження Меган Маркл

31

Буквально на екранах вийшов черговий епізод серіалу від Меган Маркл на Netflix. Там дружина принца Гаррі знову спробувала привернути увагу публіки до того, що пережила, будучи частиною королівської родини. Ось тільки актриса вкотре сильно згустила фарби. Брехня Меган Маркл виявилася помітною не тільки експертам, а й простою аудиторією. А наступного ж дня після «одкровень» бунтівної герцогині маленькі Джордж із Шарлоттою у прямому ефірі довели, що їхня тітонька несе нісенітницю!

Брехня Меган Маркл: миттєве викриття

Скарги актриси

Остання серія шоу від Netflix була присвячена першому знайомству Меган з королівською родиною. Найбільше, проте, Маркл ділилася враженнями від зустрічі з Вільямом та Кейт. За словами дружини принца Гаррі, подружжя Уельських з першого погляду здалося їй людьми сухими та неприємними!

«Коли сталося наше з Вільямом та Кейт знайомство, я була босоніж і в рваних джинсах», – відверта Меган. «Я зустріла їх обіймами. Завжди любила обійматися! Але я тоді ще не розуміла, як дратують британців обійми», – Приступила до скарг актриса. «Дуже швидко я усвідомила, що зовнішня прихильність королівської сім’ї до формальностей переходить і у приватний бік їхнього життя!»

Гра на публіку

Як бачиш, бунтівна герцогиня продовжує будувати із себе своєрідного антипода Кейт. Та й взагалі протиставляє себе королівській родині, захоплено представляючи британських аристократів такими собі чинушами, для яких важливіше церемоніалу в житті нічого немає. При цьому Меган всіляко підкреслює, що вона зовсім не така!

Глядачі відразу ж поцікавилися, чому Маркл при цьому наслідує британську корону навіть у дрібницях. Пригадали акторці і недавню різдвяну листівку, яка у Меган з чоловіком вийшла в рази формальнішою, ніж у Вільяма з Кейт. Ну а вже наступного дня маленькі Джордж і Шарлотта каменю на камені не залишили від усіх висновків бунтівної герцогині!

Читайте також:  "Хто на що вчився". Чим відрізняються шлюби Кейт Міддлтон та Меган Маркл

Кумедний епізод

Поки Меган Маркл складала історії для Netflix, у Британії пройшов різдвяний концерт, на якому були присутні і король Чарльз із Каміллою Паркер-Боулз. Вільям з Кейт та дітьми прибули на свято трохи пізніше. Репортери, ясна річ, націлили всі камери на подружжя Уельських та їхніх нащадків.

Так журналістам вдалося сфотографувати нескінченно милу сцену, в якій Джордж з Шарлоттою кинулися обіймати та цілувати дідуся. Вільям і Кейт при цьому спостерігали за тим, що відбувається з усмішками, як і належить гордим батькам. Дитяча безпосередність за дві секунди розвіяла брехню Меган Маркл!

Черговий обман

Уїдливі британці, зрозуміло, не пропустили можливості піддати спеку у вогонь. Редактор одного із британських телеканалів прокоментував ситуацію так: «А тут, панове, ви можете помітити ті самі обійми та прояви почуттів, які, з погляду Меган Маркл, так дратують наш народ». Так, уел так уел!

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я