Apple натякнула, що незабаром представить свій штучний інтелект

6
ШІ

Apple планує представити власний генеративний штучний інтелект для користувачів у 2024 році. Про це повідомив генеральний директор компанії Тім Кук у ході щоквартального звіту.

В аудіозаписі виступу, опублікованому на офіційному сайті Apple, Кук заявив, що компанія продовжує інвестувати в технології майбутнього, включаючи ШІ, і обіцяв цього року розповісти про подробиці роботи.

Можливо, нові функції з елементами ШІ з’являться в iOS 18.

“Ми продовжимо інвестувати в технології, які будуть визначати майбутнє. Це включає штучний інтелект, якому ми продовжуємо приділяти величезну кількість часу і зусиль. І ми раді поділитися подробицями нашої поточної роботи в цій галузі пізніше цього року”, – заявив наступник Стіва. Джобс.

Поки що Кук не розкрив конкретних деталей про нове ІІ, посилаючись на традицію Apple розповідати про роботу після її виконання. Однак передбачається, що компанія може оголосити про впровадження власної моделі ІІ або інших функцій на презентації нової версії мобільної операційної системи iOS 18, запланованої на вересень 2024 року.

Apple програла ЄС

Довгий позов між Apple і антимонопольним законодавством ЄС приніс реальні плоди. З березня 2024 року у користувачів iOS 27 країн Європи з’являться нові можливості, повідомляється на сайті компанії.

Оновлення iOS 17.4 несе великі зміни, зокрема варіанти для завантаження програм. Тепер це можна зробити не лише з App Store.

Також клієнти можуть використовувати свої платіжні системи, а не тільки Apple Pay, та вибирати браузер за замовчуванням.

У Apple незадоволені

Після розкриття екосистеми в компанії заявили, що пристрої з конфіденційними даними тепер будуть у більшій небезпеці, ніж раніше.

“Зміни, про які ми оголошуємо сьогодні, відповідають вимогам закону про цифрові ринки в Європейському союзі. Вони покликані захистити користувачів ЄС від зростаючої кількості загроз конфіденційності та безпеки, які, однак, цей регламент збільшують”, – невдоволено заявив глава App Store Філ Шиллер.

Читайте також:  У iOS 17 програму "Карти" можна використовувати в офлайн-режимі

Він також зазначив, що компанія в нових умовах докладатиме більше зусиль для забезпечення безпеки користувачів.

Наслідки вже є

За інформацією агентства Bloomberg, заява Apple вразила інвесторів. На їхню думку, такий крок ставить під сумнів давню репутацію безпечної компанії. Це не забуло позначитися на акціях, які впали 25 січня.

Шиллер у свою чергу зазначив, що “Apple змушена створювати технологію, що дозволяє встановлювати сторонні програми, і це пов’язано з ризиком”.

Компанія продовжує позиватися до європейських інстанцій, але навряд чи рішення буде скасовано.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я