Актриса Міша Бартон: «Мені радили переспати з Ді Капріо заради кар’єри»

101

Актриса Міша Бартон та Леонардо Ді Капріо ніколи не були особливо близькі. Сам Лео до Михайла інтересу не виявляв, Бартон теж сприймала актора лише як колегу. Але в далекому 2005 році красуня згадала Ді Капріо у досить непривабливому контексті. Тоді люди пропустили одкровення Миші повз вуха. Але зараз, коли скандал з Леонардо та його черговою юною пасією набирає обертів, публіка згадала про давнє попередження Бартона!

Міша Бартон та Леонардо Ді Капріо: кар’єрне питання

У центрі скандалу

Жарти про те, що Леонардо Ді Капріо розглядає як кандидаток у дівчата лише красунь молодших 25 років, циркулюють Голлівудом вже давно. Але якщо раніше пригоди Лео сприймалися з посмішкою, то тепер наміри артиста виглядають як мінімум неприємно. Зрештою, за два роки першому холостяку Голлівуду стукне півтинник!

На відміну від багатьох колег-бонвіванів, Ді Капріо ніколи не був одружений. Дітей у відомого артиста теж немає. Подейкують, маніакальне бажання Лео зустрічатися лише з молоденькими красунями продиктоване насамперед страхом шлюбу. Підтвердження тому — щонайменше дві кохані, з якими в актора було все серйозно аж до моменту перетину ними 25-річної межі.

Виняток, що підтверджує правило

Восени 2022 року фанати Лео підбадьорилися. Здавалося, Ді Капріо нарешті зав’язав спокушати юних дів! Справа в тому, що наприкінці 2022 року у артиста стався дуже нехарактерний для нього роман із Джіджі Хадід. 27-річна супермодель з дитиною – образ, дуже далекий від типової коханої зірки «Титаніка»!

На жаль, надії шанувальників Ді Капріо згасли разом із недовговічним романом їхнього кумира. А на початку 2023 року по Мережі почали поширюватися чутки про нову кохану Лео. Подейкують, зараз ловелас підбиває клини до 19-річної ізраїльської моделі Іден Полані. Представники артиста все заперечують, але зроблені папараці кадри твердять про інше.

Читайте також:  ФОТО: наймодніша сумка цієї весни Наймодніші сумки весни 2023 року

Привіт із минулого

У світлі скандалу з Лео публіка згадала про давнє інтерв’ю Міші Бартон. А ще в 2005 році актриса розповідала, що на зорі кар’єри їй радили. закрутити з Ді Капріо швидкий роман. Публіцист Крейг Шнайдер, тодішній приятель Михайла, прямо сказав їй: «Переспиш із цим чоловіком і станеш успішною!»

Нагадаємо, йдеться про час, коли Бартон було лише 19 років. Ді Капріо, до речі, на той момент було 30, і він розлучився з супермоделлю Жизель Бюндхен. На честь Михайла, рада Шнайдера вона сприйняла швидше як жарт. Крім того, у юності Бартон зовсім не цікавилася зрілими чоловіками!

Як бачиш, неприємні чутки про романтичні уподобання Лео ходили Голлівудом ще тоді, 17 років тому! Якщо це все правда, схоже, за минулі роки звички Ді Капріо особливо не змінилися. Зважаючи на все, на користь артиста зараз послухатиме шанувальників і перестати ганятися за красунями, які годяться йому в дочки!

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я