8 способів, які допоможуть правильно загадати бажання на Новий рік

140

У цій статті зібрано 10 способів, завдяки яким ваші бажання, загадані у Новий рік, обов’язково здійсняться.

1. Написати бажання на маленькому листку

Це один із найпопулярніших способів, який був перевірений мільйонами жінок по всьому світу. Він досить простий у виконанні: потрібно встигнути написати своє бажання на маленькому аркуші паперу чи серветки, поки б’ють куранти, а потім спалити записку над келихом (так, щоб попіл впав у шампанське) та випити напій до дна, пише Elle.

2. З’їсти 12 виноградин

Це спосіб загадування бажань на Новий рік, який прийшов із Іспанії. Традиційно у тих краях виноград вважається символом благополуччя, здоров’я та успіху, тому бажання загадують на ньому. Потрібно встигнути з’їсти 12 ягід та виплюнути кісточки від них за кілька секунд. У момент пережовування обов’язково думати про свою мрію. До речі, виноград можна взяти і без кісточок це не забороняється.

3. Намалюйте мрію та повісьте малюнок на ялинку

У перші хвилини Нового року потрібно зайнятися творчістю: взяти чистий аркуш паперу та ретельно намалювати свою мрію. Після цього загорнути малюнок у трубочку та обв’язати його червоною стрічкою. Поверх стрічки потрібно накапати віск зі святкової свічки. Коли все буде готове, сувоєм прикрашають ялинку. Під кінець новорічної ночі малюнок знімають та прибирають у затишне місце до реалізації мрії.

4. Бажання в коробочці

Потрібно змайструвати невелику коробочку своїми руками або купити її заздалегідь, а потім повісити на новорічне дерево. Перед святковою ніччю потрібно написати бажання на листку і покласти записку в підготовлену коробку. За п’ять хвилин до півночі треба підійти до скриньки з бажанням, доторкнутися до неї лівою рукою і сказати: «Бажання таємне, але реальне». Після цього коробочку беруть до рук і тримають до Нового року. Як Новий рік настав, листок із бажанням відправляють за вікно, а коробочку вішають на ялинку.

Читайте також:  Що варто зробити в перший тиждень нового року

5. Зробити стрибок

Як тільки годинник почне бити дванадцять, встаньте на стілець або стіл і зістрибайте з нього. Важливий момент – встигнути загадати бажання у стрибку.

6. Банку з бажаннями

У вас багато бажань і ви хотіли б виконати їх у наступному році? Тоді цей варіант вам чудово підійде. Наперед знайдіть баночку і наріжте листочки для написання бажань. Запишіть на папірцях те, що бажаєте, і поверніть у трубочки. Складіть у баночку і додайте до пакунків новорічні елементи:

  • Мішуру

  • Голки від ялинки

  • Штучний сніг

  • Блискки і все, що самі захочете

За кілька хвилин до півночі закрийте банку кришкою та підпишіть її: «Не відкривати до 2024 року». Повірте, протягом року бажання, закупорені у банку, будуть збуватись.

7. Записка у новорічній іграшці

Напишіть бажання на листку і прикріпіть його на улюблену вашу ялинкову іграшку (можете навіть купити її спеціально для цього ритуалу). Коли прикрашатимете іграшкою ялинку, повторюйте бажання про себе.

8. Бажання під час поцілунку

Якщо ваші мрії пов’язані з любов’ю, сім’єю або народженням дитини, то попросіть другу половину допомогти вам у загадуванні. Потрібно цілуватися та повторювати бажання про себе, за кілька секунд до Нового року.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я