57-річний фотограф із Сінгапуру має вигляд хлопчиська

159
Чуандо Тан

Хто з нас не мріє про вічну молодість? Однак, як з’ясувалося, для деяких це не така вже й проблема. Вся річ у тім, що Чуандо Тан у свої 57 років має вигляд ну явно набагато молодший. У чому ж секрет фотографа з Сінгапуру і чому сам чоловік не любить статусу “вічно молодого”, ти дізнаєшся разом із нами в найближчі кілька хвилин.

Чуандо Тан

Чуандо Тан

У далеких 80-х і 90-х роках Чуандо Тан був моделлю і навіть здобув славу як поп-співак. Однак з часом чоловік вирішив змінити професію і озброїтися фотоапаратом. Ось тільки в результаті головним героєм його об’єктивів став… він сам. Бачиш, 57-річний фотограф має настільки молодий вигляд, що це не може не захоплювати.

Чуандо Тан

Усе почалося зі створення профілю в соціальній мережі Instagram. Так, за порадою друзів, Чуандо вирішив знайти нових клієнтів саме в Мережі. Для того ж щоб зарекомендувати себе, чоловік опублікував кілька автопортретів зі своїми думками про фотографію загалом. На подив Тана, вже незабаром він став головною місцевою зіркою, яка підкорила молодість.

Чуандо Тан

Користувачі в Instagram розділилися на кілька таборів. Так, одні вважають, що все завдяки генетиці. Інші ж бачать причиною чисте повітря Сінгапуру і якісний прийом їжі. Єдине, в чому солідарні всі підписники Чуандо, так це в його “вічній молодості”. Але що ж ховається за такою бездоганною зовнішністю 57-річного красеня?

Прийом їжі

Чуандо Тан

Сам Тан вважає, що їжа є одним із головних чинників, які впливають на нашу зовнішність. Для чоловіка принциповим є споживання шести круто зварених яєць щоранку. Варто зазначити, що два жовтки він завжди прибирає через проблеми з холестерином. Також на сніданок обов’язково випити склянку молока, з’їсти авокадо та ягоди. Таким чином фотограф отримує необхідний заряд білка та енергії.

Читайте також:  Чарльз успадкує корону з «проклятим» алмазом, який приносить нещастя всім чоловікам

Протягом дня Чуандо Тан віддає перевагу курці з рисом, овочам на грилі і навіть рибному супу. При цьому, що важливо, в раціоні чоловіка немає місця для кави або чаю. Тільки проста вода. Звичайно, зрідка він дозволяє собі й солодощі. Але тільки в першій половині дня.

Спорт

Чуандо Тан

Напевно, нерозумно було б очікувати, що така краса може обійтися без занять спортом. При цьому варто враховувати, що мова не йде про щоденні виснажливі тренування до втрати пульсу. Тан займається в спортзалі не більше 30 хвилин 4 рази на тиждень. А замість бігу фотограф віддає перевагу швидкій ходьбі та вечірньому плаванню в басейні протягом години.

Догляд за шкірою

Чуандо Тан

Зізнатися чесно, Чуандо вдавався до процедури ботокса. Однак це було давно і лише один раз. Вся справа в тому, що результат розчарував чоловіка. У підсумку ось уже багато років він користується лише гелем для вмивання і зволожувальним кремом. А ось візити до косметологів його не приваблюють зовсім. Єдине, чим не гребує скористатися уродженець Сінгапуру, – фарба для волосся. Таким чином він позбавляється сивини.

Режим сну

Чуандо Тан

Останнім же секретом молодості Тана є суворий режим. Так, наприклад, робочий день фотографа закінчується раніше 23:00. А ось починати справи чоловік воліє якомога раніше. Варто також зазначити, що до сну він підходить з усією відповідальністю, уникаючи прийомів їжі щонайменше за 5 годин до обіймів Морфея.

Чуандо Тан

Здавалося б, Чуандо щодня проробляє чимало процедур для того, щоб продовжувати виглядати настільки юним. Однак статус “вічно молодого” йому аж ніяк не до душі. Адже сам чоловік зізнається, що старіння неминуче. Та й тиск з боку громадськості не дає йому часом спокою. Бачиш, Тан не бажає створювати хибне враження молодості

Читайте також:  Що вона з собою зробила? Колишня дружина Шварценеггера змінилася до невпізнання

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я