500 error – що це

68
500 error

500 Internal Server Error видається у відповідь запит будь-якого клієнта, як пошуковика, і браузера відвідувача. Причин появи помилки 500 Error може бути безліч, але найчастіші – це 4 наступних:

Основні причини 500 Error:

  • Неправильно виставлені права доступу до папок та файлів. Найчастіше сервер блокує виконання скриптів, записаних у файлах з правами доступу 777. Рекомендовані права доступу для папок – 755, для скриптів – 600, інших файлів – 644.
  • Занадто довге виконання скрипту. Будь-який хостинг має обмеження виконання скриптів, насамперед – за часом. Якщо скрипт не завершується протягом виділеного часу, програма припиняється примусово і видається помилка 500 Error. Лікування – завантажувати на сайт легкі та швидкі скрипти.
  • Неправильний синтаксис .htaccess. Будь-яка помилка у суворому синтаксисі цього файлу призведе до помилки 500 Internal Server Error.
  • Скрипт споживає надто багато пам’яті. Обмеження обсяг споживаної пам’яті можна зняти, звернувшись на технічну підтримку хостингу, або змінити хостинг більш лояльний.

Що робити власнику сайту

Таким чином, власникам сайтів потрібно подбати про оптимізацію своїх функціональних сторінок, коректні права доступу та правильний синтаксис .htaccess. Якщо ці пункти гаразд, тоді проблему потрібно вирішувати з адміністрацією хостингу або ж задуматися про перенесення сайту на інший сервер.

Читайте також:  Як копіпаст впливає на сайт

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я