4 способи як досягти задоволення у ліжку

31
вібратор

Згідно зі статистикою, лише 50% жінок отримують задоволення у ліжку. Й якщо ви втрапили до тої половини, якій не пощастило відчути цю феєрію почуттів – тоді ми підготували для вас короткий гайд про те, що робити й як отримати бажане задоволення.

Куди подівся оргазм: основні причини його відсутності

Насправді може здатись, що оргазм – штука проста й нехитра. Однак сексуальне здоров’я – таке саме здоров’я, як ментальне та фізичне, на яке впливає безліч факторів. Наприклад, ВООЗ каже, що на якість інтимного життя може впливати не лише психологічний, а й фізичний, а ще навіть соціальний стан людини.

Серед причин відсутності сексуального задоволення можна відзначити наступні:

 • Хронічна втома, відсутність часу на себе та власні забаганки;
 • Брак енергії через надто активний спосіб життя;
 • Зміна гормонального рівня;
 • Прийом лікарських препаратів – антидепресантів, заспокійливих тощо;
 • Психологічні бар’єри та установки;
 • Відсутність можливості комунікації з партнером про інтимний досвід;
 • Брак бажання чи можливостей досліджувати свої тіло;
 • Неправильно підібрані пози;
 • Відсутність прелюдії та емоційного підґрунтя до сексу тощо.

А тому спробуйте поставити перед собою питання: що сталось, яка саме подія чи момент, емоція призвели до того, що ви перестали отримувати задоволення? Чи отримували ви його взагалі? Може, ви недостатньо часу приділяли особливостям власного тіла? Лише після того, як правильне питання буде знайдене, можна буде подумати про розв’язанні цієї проблеми.

Що ще може впливати на оргазм

пара в ліжку

А ви знали про те, що не лише психологічний та фізичний стан може впливати на якість та можливість отримання оргазму? Це стосується й деяких дрібничок, на які рідко звертають увагу, але які можуть зіграти вирішальну роль у питанні відчуття бажаного екстазу.

Читайте також:  Схуднення без клопоту: як відбувається ліпосакція живота

Зверніть увагу на наступні моменти:

 1. Надмірна кількість алкоголю знижує можливості отримання сексуального задоволення. Зростаюче бажання після келиху вина чи шампанського – кіношний міф, оскільки після перевищення дози порушуються сексуальні процеси, що призводить до зменшення лібідо.
 2. Надмірна вага чи/або брак фізичної активності можуть чинити свій вплив. Якщо ви швидко втомлюєтесь в улюблених позах, а ще надто багато уваги акцентуєте на тому, що погано виглядаєте – ви не зможете зосередитись на отриманні задоволення.
 3. Теплі ноги – шлях до оргазму. Нюансів, чому відбувається саме так, вчені не вказують, але понад 80% жінок, які носять шкарпетки у ліжку, частіше отримують оргазми.
 4. Надмірна кількість мастурбації може негативно вплинути на якість збудження. Штучна зміна рівня чутливості негативно позначається на відчуттях, а тому радимо робити це рідше, щоб освіжити їх.
 5. Нерозуміння себе та власного тіла, своїх потреб, що призводить до відсутності контакту з партнером, який не буде здатен задовольнити бажання, про які ви не говорите або не знаєте.

Але серед найголовніших аспектів, які можуть впливати не лише на збудження, а на кульмінацію, варто відзначити сприйняття себе та свого тіла. Більшість жінок активно думають про те, як будуть виглядати їхні груди, стегна чи живіт у тій чи іншій позі, наскільки це буде естетично, а ще – ховають власне лице, думаючи, що на піку воно демонструє малоприємні емоції. Це формує сприйняття, що оргазм = щось непривабливе, неприємне, некрасиве, що швидко перетворюється за шкідливу психологічну установку.

Топ способів, як отримати бажаний оргазм

А якщо ви вже з’ясували, чому задоволення вас облишило, й готові спробувати кілька актуальних методик його повернення – ми підготували кілька способів, які точно вам допоможуть.

Читайте також:  VPS і VDS - у чому різниця?

1. Якісні прелюдії

Понад 40% жінок за статистикою сексологів жаліються на те, що їм бракує уваги та пестощів до сексуального акту. І це не дивно, адже механізм формування збудження та бажання у чоловіків та жінок різний.

Відсутність достатнього бажання може бути однією з причин, чому ви не відчуваєте задоволення, або ж воно проходить повз. А тому прелюдіям радять приділяти не менш як двадцять-тридцять хвилин часу.

Які прелюдії можуть бути: поцілунки, масажі з використанням свічок та масел, оральні пестощі.

2. Стимулятори та іграшки

вібратор в руці

Один з найпростіших способів, як отримати задоволення – це використовувати секс іграшки. Для дівчат та жінок, незалежно від досвіду, радять саме вакуумний стимулятор. Річ у тім, що проникаючі девайси можуть не підійти за діаметром, можливостями, текстурами, а ще – проникаючий секс подобається не кожній дівчині.

Вакуумний стимулятор не має таких «недоліків». Це невеликий девайс з розтрубом, який безконтактно стимулює найчутливішу зону. Залежно від виробника, можуть варіюватись його функції, габарити, кількість вібраційних рівнів тощо.

Які варіанти обрати: вакуумний стимулятор від Сатісфаєр, Сваком або Лело.

3. Ігровий формат

Не лише вакуумні стимулятори можуть допомогти отримати задоволення, а ще й зміна формату вашого досвіду. Сьогодні існує безліч ігор, в які можна грати як самостійно, так і з партнером, й які можуть додати потрібного градусу збудження.

Наприклад, якщо ви хочете зіграти самостійно – робіть акцент на фантазію, а ще – спробуйте відтворити якісь улюблені сцени з відео для дорослих. А для досвіду з партнером можна використати спеціальні картки та набір ігор.

Які ігри обрати: кубики, картки, ігри на бажання, з пікантними питаннями тощо.

Читайте також:  Інфлюенсер: хто це такий і як із ним працювати

4. Щось новеньке

пара в ліжку

Новий досвід – те, що треба, якщо ви вже не відчуваєте новизни та бажаної кількості задоволення від звичних сексуальних практик.

У цю категорію можна віднести буквально що завгодно – від зміни місця подій до рольових ігор, де ви отримуєте конкретну роль, так само як і ваш партнер. Доцільними будуть не лише секс іграшки, але й сценарії, підглянуті в інших пар, в Інтернеті або на відео.

Що спробувати: дистанційний секс, секстинг, ролплей з костюмами тощо.

Але не забувайте головне: вам повинно бути комфортно з тим, що ви робите, й тоді оргазм не забариться!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я