Яким стало послання короля Чарльза народу України на річницю вторгнення

20

Об’єднане Королівство підтримувало Україну ще до початку повномасштабної війни. Але з 24 лютого 2022 року на підтримку атакованої сусідом країни виступила не лише влада Великобританії, а й прості британці. Вже більше року британські солдати тренують українських бійців, а зірки Туманного Альбіону допомагають біженцям із України і словом, і ділом. Королівська сім’я, зрозуміло, теж не залишилася осторонь. Послання короля Чарльза, опубліковане в день річниці повномасштабного вторгнення, демонструє усьому світу: Британія, як і раніше, всіма силами підтримує Україну!

Послання короля Чарльза: не просто слова

Від малого до великого

Історично склалося, що невелике територіально Сполучене Королівство регулярно виступало рушійною силою міжнародних альянсів. Так, наприклад, за часів Другої світової саме британці тримали на плаву союз європейських держав, що протистоять німцям. І саме завдяки їм союзники отримали, зрештою, підтримку США.

Нині ж британці, поряд з американцями та поляками, серед перших допомогли атакованій північним сусідом Україні. У будинках мешканців Великої Британії знайшли притулок тисячі біженців. Зауважимо, що безпрецедентну акцію підтримали не лише прості люди, а й зірки світового рівня. Той же Бенедикт Камбербетчнаприклад, дав притулок у власному будинку цілу сім’ю!

Дії аристократії

Королева Єлизавета II, яка була в той період де-юре главою держави, взяла найактивнішу участь у наданні допомоги Україні. І тут йдеться не лише про керівництво благодійними організаціями та участь у нарадах державних структур Британії! Відомо, що правителька жертвувала українському народу та армії значні суми із персональних фондів.

Так само вчинили і найближчі до трону аристократи. Принц Вільям з дружиною Кейт Міддлтон, Чарльз, який на той момент був ще принцом Уельським, — всі вони підтримали Україну по-своєму. Вільям з КейтДо речі, досі ударно працюють над наданням всілякої підтримки атакованій Росією країні.

Читайте також:  Секретна доповідь про військові проблеми Москви опублікована

Робота Чарльза

З Чарльзом ситуація склалася інакше. Після відходу Єлизавети II у інший світ колишній принц Уельський став главою держави. А з короною аристократу передали обов’язки! Так, наприклад, саме Чарльз зараз регулярно перевіряє процес навчання українських солдат біля Великобританії.

Тому послання короля Чарльза українцям у річницю повномасштабного вторгнення стало не просто бюрократичною «відпискою». За фактом це своєрідний маніфест, Нехай і написаний дипломатичною мовою. «З моменту повномасштабного нападу на українську націю минув рік. Але ж народ України витримав удар! Перед лицем такої трагедії вони продемонстрували нечувану мужність та стійкість».

Важливе послання

«Світ із жахом спостерігав за стражданнями, які перенесли українці. Біженців із атакованої країни можна тепер зустріти скрізь, від Румунії до Канади. Сполучене Королівство із союзниками робить все, щоб допомогти українцям у цей лихоліття. Тому я на початку місяця, що минає, зустрівся з президентом Зеленським у Букінгемському палаці.».

«Щиро сподіваюся, що сплеск солідарності у всьому світі не обмежиться наданням однієї лише практичної допомоги. Ми разом єдині! І зміцнення цього усвідомлення – наше головне завдання», – каже Чарльз. Король знову і знову наголошує: Британія залишиться з Україною, хоч би що трапилося.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я